fbpx

Saç ekimi günümüzde oldukça fazla kişi tarafından yapılan işlemlerden biridir. Bölgesel saç dökülmesi, kellik gibi problemleri olan herkes saç ekim işlemleri yaptırmaktadır. Gelişmiş teknoloji ürünleri ve yöntemler ile kimler saç ekimi yaptırabilir? Sorusuna anında yanıt oluşturulmaktadır. Günümüzde oldukça fazla saç ekim yöntemi bulunmaktadır. Saçın yoğunluğuna ve cinsine bağlı olarak saç ekim işlemleri uygulanmaktadır. Saç ekimi son zamanların popüler uygulamalarından biri olarak kellik problemi yaşayan herkese uygulanabilmektedir.

Saç Ekim Uygulamaları Nasıl İlerlemektedir?

Saç ekim uygulamaları en hızlı işlemlerden biridir. Yapılan uygulama sonunda kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden uygulanan saç ekim işlemleri sorunsuz şekilde ilerlemektedir. Yapılan işlem için ilk olarak çeşitli inceleme ve testler yapılmaktadır. Kişinin saç yapısına ve bölgesine bağlı olarak uygulama adımlarına geçilmektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen fue saç ekim işlemleri hızlı saç çıkmasına yardımcı olan işlemlerden biridir. Bu teknik hem erkek hem de kadınlar için uygulanmaktadır.

Saç Ekim İşlemi Sonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekim işlemi sonunda hastalar günlük hayata kaldığı yerden devam etmektedir. Saç ekim için özel koruyucu şampuanlar kullanılması önerilmektedir. Aynı zamanda uygulama yapılan gün içerisinde saça herhangi bir müdahale ya da yıkama işlemi yapılması önerilmemektedir. Saç derisi hassas olduğu için gün içerisinde mutlaka korunması gerekmektedir. Saç ekim işlemleri kısa süren acısız işlemlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.