fbpx

Karbon Peeling, bir takım cilt sorunları yaşayan ve cildi için en doğru ve en etkili çözümleri bulmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan birisidir. Alanında uzman olan kişilerden oluşan kadromuz ile sizlere profesyonel düzeyde merkezimizde karbon peeling hizmeti sunarak cildinize kalıcı ve etkili çözüm önerileri sunuyoruz.

Karbon peeling; cildin sağlıklı yapısını ve görünümünü bozan kir ve yağ gibi kalıntıları cildinizin hem üst yüzeyinden hem de en derin katmanlarından temizlenmesini sağlayan etkili bir cilt bakım yöntemidir. Cildinizin yenilenmesi ve daha genç bir görünüme sahip olması için merkezimizde uzmanlarımızdan profesyonel karbon peeling uygulaması talep ederek cildinizi kısa sürede tazelenmesini sağlayabilirsiniz.

Karbon Peeling Nasıl Yapılır?

Cildi derinlemesine temizlemesinin yanı sıra aynı zamanda cilt üzerinde bir türlü geçmeyen sivilce ve aknelerin kısa sürede yok olmasını sağlayan karbon peeling bu özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilen bir yöntemimizdir. İşlem sırasında cildinize kimyasal maddeler uygulanır ve cildinizin soyularak hem ölü deriden hem de aynı zamanda lekelerden kurtulması sağlanır.

Uygulamanın cildin en derinlerine kadar nüfuz etmesi ve maksimum düzeyde başarı elde edilebilmesi için işlem öncesinde uzmanlarımız cildinizi kusursuz şekilde temizler. Temizleme işleminden sonra yüzün göz çevresi hariç tüm bölgesine karbon maskesi masaj eşliğinde uygulanır.

Karbon maskesi ortalama 15 dakika kadar cildinizde bekletilir ve sonrasında cildi zedelemeden nazik şekilde cildinizden temizlenir. Daha sonrasında uzmanlarımız, cildinizi nazik bir şekilde kurular. Son aşamada ise karbon ciltteki nemi alan ve cildi kurutan bir maske olduğundan cildinizin nem kazanması için cildiniz için en uygun olan nemlendirici ürünler uygulanır.

Karbon Peeling Ne İşe Yarar?

Aynaya baktığınızda cildinizi sağlıksız ve mat görüyorsanız ve cildinizde geçmek bilmeyen sivilce ve akne lekeleri var ise o halde karbon peeling uygulamasını merkezimizde cildinize profesyonel düzeyde uygulatarak tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Cildinize uygulanan karbon maske, cildinizi soyan bir uygulamadır. Bu sayede uygulama sonrasında cildinizdeki değişimi anında görebilirsiniz. Cilt gözenekleriniz açılır, cildiniz derinlemesine temizlenir ve tazelenerek parlak görünüme kavuşur.

Karbon Peelingi Ne Sıklıkla Yapılır?

Cildinizin ihtiyaçları ve cildinizde bulunan sorunlar uygulamanın ne sıklıkla yapılması gerektiği konusunda en önemli belirteçlerdir. Bu belirteçler doğrultusunda uzmanlarımız uygulamanın 1 ila 3 hafta arasında tekrarlanması gerektiğini tavsiye ederler.

Karbon peelingi uygulaması öncesinde cildiniz detaylı olarak incelendiğinden uygulamanın ne kadar aralıklarla kaç seans yapılacağı uzmanlarımız tarafından belirlenir. Eğer cildinizde gözenek genişliği ve cilt lekeleri çok fazla ise uygulama 9 ila 10 seansa kadar uzayabilir. Ancak alacağınız sonuçlar son derece başarılı ve profesyonel sonuçlardır.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.