fbpx
FUE Z GOLD SAÇ EKİMİ

Fue Z Gold saç ekimi ve genel olarak Fue saç ekiminin özellikleri, danışanlarımız tarafından bize sıkça sorulan konular arasındadır.

Bu sayfamızda merak edilen soruların yanıtını vermeye çalıştık. Saç ekimi hakkında merak ettiklerinizi bizimle kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

SAÇ EKİMİ

Saç ekiminin yolları ve özellikle saç ekimi fiyatları, dökülme ve kellik sorunu yaşayanların en çok merak ettiği konular arasındadır. Saç ekimi, gelişen teknolojiye bağlı olarak günümüzde çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Tercih edilen yönteme ve uygulama miktarına göre işlemlerin maliyetleri değişiklik gösterebilir.

Saç ekimi temel olarak, sağlıklı saç köklerinin, kellik sorununun gözlendiği yerlere aktarılması işlemidir. En çok kullanılan yöntemler ise Fue saç ekimi ve Fut saç ekimi tedavileridir.

Fut saç tedavisi yöntemi günümüzde daha az kullanılmaya başlamıştır. Bunun  başlıca nedeniyse, tedavi sonrası kişinin özellikle ense bölgesinde bıraktığı izlerdir.  Fut tedavisinde kökler tek tek alınmak yerine, enseden tabaka halinde alınır. Bu da bazı estetik sorunlara yol açar.

Fue saç tedavisi daha çok tercih edilen ve modern merkezimizde estetik uzmanlarımız tarafından uygulanan bir diğer yöntemdir. Burada hastanın sağlıklı saç kökleri, kalıcı iz bırakmayan mikro uçlarla tek tek alınır ve kanalların açıldığı, dökülmüş saç bölgesine aktarılır. Lokal anestezi ile yapılan işlem sırasında acı veya ağrı hissedilmez.

Fue saç ekim tedavisi kadınlara ve erkeklere uygulanabilir. Bireyler kısa sürede toparlanır ve geçici saçlardan sonra çıkan yeni saçlarla, göz alıcı doğal bir görünüme sahip olur. Fue tedavisi günümüz teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş, Fue gold veya Fue Z gold saç ekimi gibi yeni yöntemler ortaya çıkmıştır.

FUE Z GOLD SAÇ EKİMİ

Adından da anlaşılacağı üzere, Fue Gold yönteminde daha çok altın uçlu araçlar kullanılmaktadır. Altın uçlar,  estetik dünyasında daha çok sorunlu ciltlerde, akne, sivilce veya benzeri sorunlarda kullanılmaktadır. Günümüzde Gold aparatlardan saç ekimi için de faydalanılmaktadır.

Altın araçlar kullanmanın en büyük avantajlarından biri, kişinin cildinde olumsuz bir reaksiyona neden olmamasıdır. Böylece ekim sırasında hassas olan dokular zarar görmez ve bütünlüğü bozulmaz. Ancak Gold saç ekimi yöntemi, bazı estetik merkezlerinin iddia ettiği gibi daha çok saç oluşumunu sağlamaz. Bu nedenle tedavi tercihinizi, en iyi saç ekim merkezleri arasından yapmanızı öneriyoruz. Bu konuda ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Z GOLD

Gold Z, kullanılan Fue yöntemlerinin geliştirilmiş başka bir uygulama şeklidir. Kellik derdinden kurtulmak, kaybedilen saçların yerine doğal görünüme sahip yeni saçlara kavuşmak içi ideal tedaviler arasında bulunmaktadır. Fue Gold saç tedavisinde, ihtiyaç duyulan saç kökleri daha çok kulak bölgesinin arkalarından alınmaktadır. Peki, kulak altı bölgeden alınan köklerin farkı nedir?

Kellik ve saç dökülmesi sorunu yaşayan bireylerde bile, kulak ardında bulunan saç kökleri yapısını kaybetmez ve güçlü saç üretimine devam eder. Bunun yanında, buradaki saç kökleri ekilen bölge ile kolayca uyumlu hale gelir. İşlem sırasında zayıf kökler uyarılır ve fonksiyonunu kaybetmiş kökler alınarak geniş ekim alanları elde edilir. Fue Gold Z saç ekimi yönteminde kökler sık ve zikzaklı olarak dizilir. Tedavi alan kişilerde sık ve doğal görünüme sahip saçlar ortaya çıkar.

Fue Z Gold saç ekimi fiyatları ve detayları hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlık kurallarına uyumlu, evinizin rahatlığındaki merkezimizi ziyaret ederek de, uzmanlarımızdan bilgi alma şansı bulabilirsiniz. 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.