fbpx

Saç ekimi konusunda kişilerin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Son dönemlerde belirli özelliklere sahip olmayan ve uygun olmayan yerlerden yapılan tedavi yöntemleri can kayıplarına neden olmaktadır. Yaklaşım olarak toplum tarafından kolay bir operasyon olarak nitelendirilse de aslında dikkat edilmesi ve ilgili kurumlardan detaylı bilgilerin alınması son derece önemlidir.

Saç Analizinin Yapılmasının Önemi

Saç ekiminden önce, dökülen saçın nedeni ve saçın kalitesi gibi birçok analizlerin yapılması gerekmektedir. Saç analizinde ense tarafından alınan saçların, dökülen yerlere karşı yapılan operasyon ile sonuçlanmaktadır. Analiz yapılmayan saç ekimlerinde, olumlu sonuç alınmaması ve ciddi kayıpların yaşandığı görülmektedir.

Saç Ekimi Yapılacak Alanın Uygunluğunun Tespiti

Saç ekimi yapılacak bölgenin uygun boşlukların oluşmasının analizin yapılmadır. Saç ekimi yapılacak bölgede yara ve benzeri oluşumlarına dikkat edilmektedir. Uygun zeminin hazırlanması saç ekiminde önem arz etmektedir. Saç ekimine uygun muyum? Sorusunun detaylı başlıkları aşağıda yer almaktadır.

Saç Ekimi İçin Talep Edilen Özellikler Nelerdir?

-Tüm fiziki gelişme süreçlerinin tamamlanmış olmasına bakılmaktadır.

-Sağlıklı saç ekimi için, fizyolojik rahatsızlığın kontrolü.

-Yeterli sayıda saç folikülü kontrol edilmektedir.

-Kadınların lokal ekim yapılacak yerin tespit edilmesi ve analiz yapılması.

Saç ekimi operasyonun, uzman doktorlar tarafından belirtilen gün ve teknik ile yapılması gerçekleşir. Traşlı ve tıraşsız olması konusunda uzman doktorlar kararını verir ve en kısa sürede iyileşme süreçleri için tüm teknik yardımları uygulamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.