fbpx

870+

Gift Hesaplama
simulasyonu-b

Hakkımızda

Saç Ekimi Hakkında ve Misyonumuz

Likya 22 yıl önce İzmir de saç ekim kliniği olarak kurulmuştur. Günümüze kadar binlerce hastaya saç ekim gerçekleştirerek estetik kaygılarını ortadan kaldırmış hayata pozitif bakmalarını sağlamıştır. Likya saç ekim gelişen teknolojileri takip ederek sürekli kendini yenilemiş ve yenilemeye devam etmektedir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde başarı oranımız çok yüksektir.

Sakal Ekimi

Sakal ekiminde başarı oranımız çok yüksektir.
Saç Ekimi
90%
Sakal Ekimi
80%

‘’ Önce Sağlık’’ sloganı ile yüzde yüz hasta memnuniyetini ve sağlığını ilke edinmiş , profesyonel kadrosu ile 18 yıllık deneyimli ve güçlü bir kuruluştur. Gelişen teknoloji ve sistemleri takip ederek, geliştirmeye yönelik sürekli arayış içindedir. Açıldığı günden bu yana yaklaşık 9000 hastanın saçsızlık problemini gidererek mutlu olmasını sağlamıştır. Sadece Türkiye’ de değil, Avrupa da ve tüm dünya da öncü marka olmayı hedefleyen LİKYA 20.02.2015 tarihinde Almanya’ da da SAĞLIK TURİZMİ konusunda 29.05.2015 tarihinde Türk – Arap iş zirvesinde Arap Ülkelerindeki başarılarından dolayı SAĞLIK TURİZMİNDE BAŞARI ÖDÜLÜ’ne layık görülmüştür. Ayrıca saç ekiminden sonra ki süreçte te hastalarının takipçisi olarak, hastalarının yüzde yüz memnuniyetini sağlamıştır.

 
Misyon
Plastik Cerrahi, Saç Ekimi ve Medikal Estetik uygulamalarında; İnsan odaklı, bütüncül, sürdürülebilir sağlık hizmetlerini, uluslararası kalite anlayışı ile sunarak, etik ilkelerden ödün vermeden tıbbın gelişimine katkı sağlamak.
 
Vizyon
Konusunda uzman kadromuz ve güncel teknolojik alt yapımız ile Uluslararası sağlık hizmeti sunmak ve dünyada referans merkez olmak.
 
Kalite Politikamız
Likya Saç Ekimi, sunduğu plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerinin her adımında, misafirlerine bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimser.
 
Likya Saç Ekimi yönetimi, yüksek kalitede hizmet sunmak için misafirlerine istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri önemsemektedir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta/hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirir. Güncel, uluslararası standartta plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerini sunarken, hasta ve hasta yakınlarını da bilgilendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlar. Uyguladığı kalite modeli ISO 9001/2015 standardına uygundur ve standarda uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.
 

250 +

Mutlu Hasta Sayısı

315 +

Tedavi Sonrası Destek

180 +

Detaylı Analiz

250 +

Yılın Ödülü

Uzman Doktorlarımız

Saç Ekim Uzmanlarımız

Eğer beslenmenizde yeterli protein alamıyorsanız Amerikan Dermatoloji
Akademisi’ne göre vücut saç büyüme döngüsünü durdurabilir.

client 4

client 4

client 6

client 6

client 5

client 5

client 6

client 6

client 5

client 5

client 4

client 4

Saç Ekimi Haberleri

Öne Çıkan Duyurular

Teknisyenlerimiz, sağlık güvenliğiniz için size yüksek kalitede teknoloji kazandıran değere inanmaktadır. Evinizde zamanında acil sağlık hizmeti için uzmanımız var

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.