fbpx

Dövme Silme, son dönemlerde birçok hastamızın talep ettiği medikal estetik hizmetlerimizden birisi haline gelmiştir. Estetik merkezimizde uzmanlarımız tarafından tüm kalıcı dövmeleriniz, silinerek yok eidlir. Gelişmiş son sistem teknolojilerimiz sayesinde birçok alanda olduğu gibi dövme silme alanında da sizler için kalite standartlarının üzerinde hizmet sunmaktayız.

Dövme silme işlemi merkezimizde son sistem lazer cihazları ile gerçekleştirilir. Merkezimizde bulunan Q-Switch ve Nd-Yag gibi lazer cihazları sayesinde sizler etkili ve başarılı sonuçlar alabileceğiniz dövme silme işlemi sunuyoruz. Dövmeleriniz kalıcı olsa da ve büyük boyutlu olsa da alanında uzman olan estetisyenlerimiz, dövmelerinizi kısa sürede silebilmektedir.

Dövme Silme Sonrası İz Kalır mı?

Merkezimizde sunulan dövme silme hizmeti, son teknoloji lazer sistemleri ile sizlere sunulur. Uygulama sırasında dövmeli bölgede deri üzerine verilen lazer ışınları, epidermis deri tabakasını aşar ve deri altında dövmeye renk veren bileşikler emilir. Özellikle merkezimizde kullandığımız son teknoloji olan Q-Switch ve Yd-Nag lazer epilasyon sistemlerimiz ile dövmeleriniz kısa sürede silinir.

Dövme modellerinin birçoğu farklı renklerde ve farklı boyutlarda olabilir. Ancak bu gibi durumlar merkezimizde uygulanan dövme silme işlemlerinde alacağınız etkili sonuçların oranını düşürmez. Uzmanlarımız işlemi lazer ile yaptığından dolayı işlem sonrasında dövme izi genellikle kalmaz. Özellikle yüz gibi kanlanmaya daha çok yatkın olan bölgelerde iyileşme süreci ve başarı oranı daha yüksektir.

Dövme Sildirme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde var olan dövmeyi sildirmek için dövme silme işlemi yaptırmak istiyorsanız güvenle merkezimize gelerek teknolojik ve konforlu bir ortamda sağlıklı bir hizmet alabilirsiniz. Ancak işlem sonrasında etkili sonuçlar alabilmek için sizin de dikkat etmeniz gerekenler vardır.

İşlem lazerle yapıldığından dolayı işlem sırasında hafif bir acı ve ağrı hissetmeniz olası bir durumdur. İşlem sonrasında bölgedeki kızarıklık ve acıyı dindirmek için aralıklı olarak buz kompleksi yapabilirsiniz. Dövmenizi sildirdiğiniz bölgeyi işlem sonrasında bir süre havada tutarak istirahat etmelisiniz.

İşlem bitişini takiben 2 gün boyunca sauna ve sıcak suya girmemelisiniz. Ayrıca İşlem sonrasında bölgede kabuklanma olması normaldir. Ancak kabuklanma gibi durumla karşı karşıya kaldığınızda kabuklanma tamamen geçene kadar deniz ve havuz gibi ortamlarda bulunmamalısınız.

İşlem sonrasında uzmanlarımızın sizlere önerdiği ilaçları düzenli ve doğru şekilde kullanmanız bölgedeki şişme, kızarma ve morarma gibi durumların daha hızlı şekilde geçmesini dolayısıyla da iyileşme sürecinin daha da hızlı olmasını sağlayacaktır.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.