fbpx

Saç ekim uygulamaları arasında yer alan safir fue tekniği kişiye özel uygulanan işlemlerden biridir. Safir uçlu ince alet kullanımı ile yapılan bu işlem acısız ve ağrısız şekilde gerçekleşmektedir. Saç dökülme oranı yüksek olan ya da kelleşme problemleri yaşayan kişilere safir saç ekim teknikleri uygulanmaktadır. Pek çok kişinin merak ettiği safir tekniği nedir? Sorusu ise çeşitli kaynaklar aracılıyla yanıt oluşturmaktadır. Safir tekniği sayesinde hastalar hızlı bir saç ekim uygulaması elde etmektedir. Kalıcı sonuç veren en ince saç ekim işlemlerinden biridir.

Safir Fue Saç Ekim İşlemi Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Oldukça fazla kişinin tercih ettiği safir fue saç ekim uygulamaları kullanılan safir uçlu alet yardımı ile tamamlanmaktadır. Bu işlem ameliyat ortamında gerçekleşmektedir. Hastalar öncelikle belirli test ve analizlerden geçmektedir. Uygulama planı hazırlanarak tek seansta safir saç ekim tekniği tamamlanmaktadır. Diğer saç ekim işlemlerinden farklı olarak bu uygulama yalnızca 1 seans sürmektedir. Ardından dikkat edilmesi gerekilenler ile birlikte saçlar kısa süre içerisinde çıkma göstermektedir. Saç derisinin tüm yüzeyine safir uçlu alet ile saç ekim işlemi yapılmaktadır.

Safir Fue Saç Ekim Uygulaması Nasıl İlerler?

Anti bakteriyel safir bıçak kullanımı ile saç ekim işlemi yapılmaktadır. Yalnızca 1 seans olan bu işlem hızlı sonuç almak isteyen kişiler için ideal bir seçimdir. Safir uçlu alet saç köklerinde bulunan kanalları açmaya yardımcı olarak saçların çıkmasını sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.