fbpx

Göğüs Büyütme estetiği, günümüzde kadınların en sık tercihi üç estetik operasyondan birisi haline gelmiştir. Kadınlarda meme gelişimi ortalama olarak 16 yaşında tamamlanır. Bu zaman diliminden sonra genetik faktörlere bağlı olarak ya da emzirme sonrasında meme dokusunun boşalması sebebi ile memelerin aşırı külçe sorunu meydana gelebilir.

Göğüs büyütme işlemi, göğüslerinin boyutlarından memnun olmayan ve göğüslerine hacim kazandırmak isteyen kadınların tercih ettiği yaygın bir yöntemlerdir. Bizler de siz değerli müşterilerimize estetik cerrahi merkezimizde son teknolojik sistemler ve modern yöntemlerle işin ehli uzmanlarımız tarafından göğüs büyütme hizmeti sunuyoruz.

Göğüs Büyütme Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Yer çekimi, yaşlanma ve emzirme sonrası süreç gibi durumlar göğüs ölçülerinde ciddi değişmelere neden olur. Yer çekiminin etkisi ile sarkan göğüsler, emzirme sonrasında da meme dokusunun boşalması sonucunda olması gerekenden çok daha küçük bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda göğüs büyütme operasyonuna ihtiyaç duyulur.

Gelişime bağlı olarak bir göğsün diğer göğüsten bariz oranda küçük olması, göğsün bel ve basen oranları ile karşılaştırıldığında bariz küçük kalması, meme kanseri tedavisini etmek için ya da göğüslerinizi istediğiniz estetik değere kavuşturabilmek için göğüs büyütme estetiği tercih edilir.

Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Estetik cerrahi merkezimizde göğüs büyütme estetiği kapsamında farklı yöntemler kullanılır. Operasyon öncesinde uzmanlarımız; sizin beklentileriniz ve fiziki şartlarınız doğrultusunda kullanılacak yöntemi belirler. Böylece implant ve yağ enjeksiyonu yöntemlerinden birisi tercih edilir.

Göğüs büyütme sırasında implant kullanılacak ise tuzlu sudan yapılan protezler ya da silikon protezler arasında tercih yapılır. Eğer yağ enjeksiyonu yöntem kullanılacak ise o halde vücudunuzun uygun bölgelerinden alınan yağ dokuları göğsünüze enjekte edilerek göğüs büyütme işleminiz doğal yöntemle gerçekleştirilmiş olur.

Göğüs Büyütme Fiyatları 2021

Estetik cerrahi merkezimizde uygulanan göğüs büyütme estetiğine yönelik muayene öncesinde net bir fiyat vermemiz doğru ve etik değildir. Nitekim bu işlem kişiye özel bir işlemdir. Her hastamıza uyguladığımız göğüs büyütme yöntemi farklı olduğundan fiyatlar da farklılık gösterecektir.

Kimi hastalarımız göğüs büyütme sırasında doğal bir yöntem olan yağ enjeksiyonunu tercih ederken kimi hastalarımız için silikon ya da su bazlı protezler daha uygun olur. Bu seçim sırasında fiyat farklılıkları da görülebilir. Bu nedenle de estetik cerrahi merkezimize gelip detaylı muayene olduktan sonra doğru bir fiyat bilgisi almanız sizin için daha doğru olacaktır.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.