fbpx

Anti Aging Bakım, yaşlanma karşıtı olan etkili bir yüz gençleştirmeye yönelik merkezimizde yapılan cilt bakımıdır. Yaşlanmaya bağlı olarak yüzünüzde meydana gelen kırışıkları dolduran ve aynı zamanda yeni oluşumları engelleyen bir bakım olarak özellikle kadınlar için büyük rağbet gören hizmetimizdir. Böylece cildiniz hem daha genç hem daha sıkı bir görünüme bürünür.

Anti aging bakım sayesinde yıpranmış ve eski sağlığını kaybetmiş olan cildinizi sağlığına tekrar kavuşturabilirsiniz. Yüzdeki dokuların esnekliğini kaybetmesi ve derinin sarkması ile ciltte ciddi bir kötü görünüm meydana gelir. Bu durum hem dış görününüz hem de özgüveniniz için son derce olumsuz bir durum olacağından sizler de merkezimizde anti aging cilt bakımı yaptırabilirsiniz.

Anti Aging Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Merkezimiz birçok alanda olduğu gibi anti aging bakım konusunda da son sistem teknolojiye ve cildiniz için en doğal ve faydalı ürünlere sahip estetik merkezidir. Bu bağlamda işinin ehli olan uzmanlarımız sizlere tüm imkanlarımızı kullanarak üst düzey profesyonellikte hizmet sunmaktadır.

En değerli giysinize en güzel cilt bakımını yaparak cildinizi tüm yaşlılık belirtilerinden kurtarmak için son sistem cihazlarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. Uygulama öncesinde ilk olarak cildiniz derinlemesine temizlenir ve böylece cilt altında birikmiş olan yağ, makyaj kalıntıları ve kir tabakası tamamen temizlenir.

Temizleme işleminden sonra cildinizin gözenekleri tamamen açıldığından bu aşamadan sonra cildinize uygulanan her ürün cildiniz tarafından anında en alt katmanlara kadar emilir. Bu nedenle de bu aşamada cilt tipinize uygun ve cilt sorunlarınıza birebir fayda sağlayacak özel ürünler kullanılır. Bu ürünler cildinize son sistem cihazlar ve masaj eşliğinde uygulanır.

Anti Aging Bakım Uygulamalarımız

Merkezimizde sizlere sunduğumuz profesyonel anti aging bakım hizmetlerimiz farklı uygulamalardan meydana gelen geniş kapsamlı bir uygulamadır. Bu sayede cilt bakımı, cilt tipiniz ve cilt sorunlarınız incelendikten sonra size özel olarak uygulanır. Anti aging bakım uygulamalarımızın içinde;

  • Kimyasal peeling
  • PRP bakımı
  • Hyaluronik asit uygulaması
  • Mezoterapi
  • Vitamin enjeksiyonları
  • Yüz germe yöntemleri
  • Fibrocell kök hücre tedavisi
  • Hydrafacial cilt bakımı uygulamaları yer alır.

Merkezimizde son sistem teknolojiler ve cihazlarla uygulanan bu yöntemler sayesinde cilt bariyeriniz yaşlanmaya karşı daha güçlü yapıya kavuşturulurken aynı zamanda cildinizde yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen kırışıklık ve çizgiler gözle görülür şekilde açılır ve cildiniz genç ve parlak görünüm kazanır.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.