fbpx

Prenses Bakım teknikleri ile sizler de cildinizdeki tüm kusurlardan kısa sürede tamamen kurtulabilirsiniz! Şüphesiz ki; cildiniz sizin için en değerli giysinizdir ve bu nedenle de ona iyi bakmak ve cildinizin kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlamak istersiniz. Bu noktada bizler cilt bakım alanında uzman kimliğimiz ve uzman kadromuz ile sizlere güvenli ve profesyonel hizmet sunmak için buradayız.

Prenses bakım, cilt tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemlerimiz arasında yer almakla birlikte hastalarımızda ciddi başarılar elde ettiğimiz etkili bir yöntemdir. Cildiniz yorgun ve mat bir görünüme sahipse, gözenekleriniz genişlediyse ya da geçmek bilmeyen sivilce ve akne lekeleriniz var ise o halde sizler de prenses bakım ile çözümü merkezimizde güvenle bulabilirsiniz.

Prenses Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Merkezimiz, profesyonel bir kimliğe sahip olmakla birlikte aynı zamanda sizlere son sistem teknolojiler sayesinde modern ve teknolojik ekipmanlar ile kusursuz hizmet sunar. Sizlere sunduğumuz cilt bakımı hizmetlerimizden birisi olan prenses bakım alanında da son teknoloji cihazlar kullanmaktayız.

İşlem öncesinde uzmanlarımız, cildinizi derinlemesine temizleyerek cildinizdeki kir ve yağ kalıntılarının tamamen cilt dışına atılmasını sağlar. Cildiniz tüm kalıntılardan arındırıldıktan sonra uzmanımız cildinizin analizlerini yapar ve hem cilt tipinize hem de cilt sorunlarınıza yönelik en uygun ve en etkili ürünleri tercih eder.

Bakım ürünleri cildinize profesyonel bir şekilde ve masaj eşliğinde uygulanır. Daha sonrasında cildinizdeki toksinlerin ve cilt altında kalmış olan kirlerin tamamen arındırılması için son sistem elektrot cihazımız ile cildinize masaj yapılır.

Uygulama sonrasında cildinizin rahatlaması için masaj yapılır ve ardından cilt tipinize uygun olan rahatlatıcı ve nemlendirici maske gibi ürünler uygulanır. Böylece cildiniz pürüzsüz ve kusursuz görünümüne kısa sürede kavuşur.

Prenses Bakım Neden Yapıyoruz?

Tüm cilt sorunlarınıza kalıcı ve etkili çözümler sunan merkezimizde cilt sorunlarınıza sunduğumuz çözümlerden birisi de prenses bakım yöntemidir. Cilt üzerinde geniş bir etkiye sahip olması sayesinde cildinizdeki birçok sorunu bu yöntemle kısa sürede kaılıcı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Genişlemiş ve gevşemiş cilt gözeneklerini sıkılaştırmada son derece etkili olan prenses cilt bakımı, aynı zamanda sivilce ve akne gibi izlerin de birkaç seanstan sonra tamamen kaybolmasını sağlar. Bu işlem merkezimizde son teknolojiye sahip cihazlar ile yapıldığından etki alanı çok geniş ve etki etme süresi oldukça kısadır.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.