fbpx

Klasik Cilt Bakımı, estetik merkezimizde alanında profesyonel olan uzmanlarımız tarafından cilt için özel üretilmiş ve başarılı sonuçlar veren ürünler ile yapılan bir cilt bakım hizmetidir. Klasik cilt bakımı, derinlemesine temizlenmiş ve buhar ile dinlendirilen cildinizin siyah nokta ve yağ kalıntılarından kurtulmanızı sağlayan bir uygulamadır. Her cilt tipine uygulanabilen ve her cilde ve cilt sorunlarına uygun olarak şekillenebilen bir işlemdir.

Klasik cilt bakımı, maske ve masaj eşliği ile cildinize uzman eller ile uygulanır. Estetik kaygıların yanı sıra aynı zamanda cildinizin sağlıklı yapısını korumak adına da son derece önemli ve gerekli bir işlemdir. Çevresel faktörler ile birlikte sigara, alkol gibi zararlı alışkanlıkların ve makyaj ürünleri gibi cildinize uyguladığınız ürünlerin cildinizdeki tüm olumsuz etkilerini klasik cilt bakımı ile ortadan kurtulabilirsiniz.

Klasik Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Merkezimizde uzmanlarımız tarafından yapılan klasik cilt bakımı, ortalama 2 saat civarında sürer. İşlem sırasında hiçbir acı veya ağrı hissi yaşamazsınız. İşlemin ilk aşamasında cildiniz derinlemesine temizlenir ve daha sonrasında etkili ürünler ile cildinize peeling uygulaması yapılarak cildinizin gözenekleri tüm kir ve kalıntılardan arındırılarak açılır.

Cilt gözenekleriniz temizlenip açıldıktan sonra artık bu aşamada cildiniz, uygulanan tüm ürünleri alabilecek hale gelir. Böylece cildinize buhar banyo da yaptırıldıktan sonra cilt yapınıza en uygun olan maske ve nemlendirici ürünler cildinize masaj eşliğinde uygulanır.

Uygulama sonrasında cildinizdeki parlaklığı ve canlılığı anında görebileceğiniz gibi aynı zamanda cildinizin tüm kalıntı ve kirlerden tamamen arındığını ve cildinizin nefes aldığını hissedeceksiniz.

Klasik Cilt Bakımı Ne İşe Yarar?

Cildinizi; çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumak, cilt bariyerinizi güçlendirmek ve aynı zamanda da cildinizdeki makyaj, kir ve yağ kalıntılarından derinlemesine temizlemek istiyorsanız bunu ancak profesyonel düzeyde klasik cilt bakımı ile sağlayabilirsiniz. Dönemsel hormon değişimi, çevresel faktörler, düzensiz beslenme gibi durumlar karşısında cilt bakımı sayesinde cildinizdeki tüm olumsuzlukları ve kusurları giderebilirsiniz.

Cildinizin sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olabilmesi için cildinizin temiz ve bakımlı olması gerekir. Ancak evde rutin olarak günlük yaptığınız cilt temizliği cildinizi temizlese de cilt altındaki kalıntıları temizlemeniz için profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyarsınız. Bu noktada merkezimizden işinin ehli olan uzmanlarımızdan profesyonel cilt bakımı hizmeti alarak cildinizi tertemiz ve sağlıklı bir forma kavuşturabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.