fbpx

Gençlik Aşısı, cilt kalitesini arttıran ve aynı zamanda zamanı durdurarak her yaşınızda genç bir görünüme sahip olmanızı sağlayan anti-aging tedavi yöntemlerinden birisidir. Yaşlanma belirtileri, cilt sarkmaları ve cilt deformasyonları gibi şikayetleriniz varsa merkezimizde gençlik aşısı yöntemlerimizi gönül rahatlığı ile tercih ederek her yaşınızda genç ve güzel olmaya devam edebilirsiniz.

Gençlik aşısı, hylüronik asit ile yapılan bir anti-aging tedavi yöntemidir. Medikal estetik hizmetlerimiz alanında fazlasıyla rağbet gören gençlik aşısı, hylüronik asidin etkisi ile cildinize genç bir görünüm kazandırırken aynı zamanda cildinizin parlayıp sağlıklı  bir görünüm kazanmasına da imkan tanır.

Yaşlanmaya bağlı olarak ciltteki kolajen üretimi azalır, cilt dokusu zayıflar ve elastikiyet azalır. İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde gençlik aşısı, tüm bu belirtileri ortadan kaldırarak size güzelliğinizi geri kazandırır.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Cilde bildiğiniz aşı gibi enjeksiyon yöntemi ile uygulanan gençlik aşısı, bölgenin lokal anestezi ile uyuşturulması sonrasında yapılır. İğneler son derece ince uçludur. Hedef bölgenin uygun bölümünden iğne ile deri altına girilir ve gençlik aşısı enjekte edilir.

Takriben 20 dakika kadar süren basit ve pratik bir işlemdir. Eğer yaşınız 30 üzeri ise işlemden 15 gün sonra ikinci seansı yaptırmanız daha etkili ve daha başarılı sonuçlara ulaşmanız açısından son derece önemlidir. Ayrıca 30 yaşını geçmiş olan hastalarımız için uzmanlar, kalıcılığı arttırmak adına AL sistem ACP yapar ve böylece sonuçlarınızın hem kalıcı hem daha etkili olması sağlanır.

Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Boyun ve yüz bölgesindeki yaşlanmış ve sarkmış görünümü ortadan kaldırmanın ameliyatsız ve en pratik yolu genlik aşısı yöntemidir. Bu yöntem sayesinde yüzünüzün birçok bölgesinde ve boyun bölgenizde kısa sürede değişimi görebilirsiniz.

Alın bölgesinde, kaş çevresinde, ağız çevresinde, yüzün orta ve alt kısmında, boyun ve dekolte bölgesinde hatta ellerde dahi gençlik aşısı uygulaması merkezimizde tüm hastalarımıza yapılan bir uygulamadır. İşlem sonrasında hafif şişlik ve kızarıklık olsa da kısa sürede kızarıklık ve şişlik geçer ve anında bölgedeki sonuçları gözlemleyebilirsiniz.

Gençlik Aşısı Etkileri Nelerdir?

Merkezimizde uygulanan ve son derece pratik olan gençlik aşısı, işten çıkıp öğle yemeği tatilinde bile merkezimizde yaptırabileceğiniz kısa süreli bir işlemdir. Özellikle esnekliğini kaybetmiş ciltlerde gençlik aşısı, sizlere büyük etkiler sunar. Uygulama sonrasında 2-3 gün içinde oluşan morluk ve şişlikler geçer ve hemen cildiniz kendisini toparlayarak esnek ve sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Gençlik aşısının içinde hyalüronik asit vardır. Bu doğal içeriği sayesinde cilt hücreleri yenilenir, cildin kolajen üretimi artacağından cildi yeniler. Hemen merkezimize gelerek kısa sürede bu aşıyı yaptırarak her dönem hep genç kalabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Uzmanlarımız

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.