fbpx

Saç ekim uygulamaları oldukça hızlı gerçekleşen işlemlerden biridir. Kellik problemi ya da saç dökülme oranı fazla olan kişiler saç ekim uygulamalarına yönelmektedir. Bu uygulamalar sonunda kişiler günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedir. Oldukça fazla kişi işlem öncesinde saç ekimi yaptırdıktan sonra normal yaşantıma ne zaman dönerim? Sorusu sormaktadır. Bu işlem hızlı bir şekilde tamamlanarak kişilerin günlük aktivitelerine kaldıkları yerden devam etmelerini sağlamaktadır. Üstelik işlem sonunda kişiler herhangi bir acı ya da ağrı hissi yaşamamaktadır.

Saç Ekim İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Saç ekim işlemlerinin süresi kişinin saç yapısına ve alanın genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Fakat çoğu hastada 30 ila 40 dakika işlem süresi belirlenmektedir. Bu süre içerisinde ince kıl tekniği ve alet yardımı ile saç ekim işlemi tamamlanmaktadır. Saç ekim için kıl köklerine direk olarak uygulama yapılmaktadır. Aynı zamanda ince bir işlem olarak uygulanan saç ekim, günlük hayattaki aktivitelere engel olacak uygulamalardan biri değildir. Saç ekim işlemleri oldukça kısa süre içerisinde tamamlanarak hastalar sosyal hayatlarına geri dönmektedir.

Saç Ekim Uygulamaları Kaç Seans Devam Etmektedir?

Saç ekim uygulamaları için seans aralığını merak eden kişiler için aylık veya hastalık seanslar belirlenmektedir. Bu seans sayısı genellikle 7 ila 8 ya a 8 ila 10 arasında yapılmaktadır. Hastanın işlem sonundaki dikkat edilmesi gereken noktalara uyması ile seans süresi değişiklik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.