fbpx

Saç ekim işlemleri arasında en popüler uygulama fue tekniğidir. Saç köküne birer birer işlem yapılması ile saç ekim uygulaması gerçekleşmektedir. Fue tekniği nedir? Sorusu oldukça fazla kişi tarafından merak edilmektedir. Saçın direk köklerine yapılan kıl nakli işlemi sayesinde saçlar kısa süre içerisinde çıkmaya başlamaktadır. Saç nakli işlemi olarak da bilinen fue tekniği sayesinde oldukça fazla kişi kısa süre içerisinde istediği görünüme kavuşmaktadır. Fue yönteminde saçlar teker teker alınarak açıklık olan bölgelere nakledilmektedir. Bu işlem saçları kendiliğinden çıkartmaktadır.

Fue Tekniği Uygulama Adımları Nedir?

Günümüzde yaygın şekilde tercih edilen saç ekim uygulamalarından biri fue tekniğidir. Son zamanlarda pek çok kişinin yaptırdığı bu işlem hızlı saç ekim işlemleri arasında tercih edilmektedir. Fue tekniğinde uygulama adımları ilk olarak analiz işlemleri ile başlamaktadır. Saçta açıklık bulunan yerler analiz edilerek kıl kökü nakli işlemleri ile uygulama yapılmaktadır. Fue tekniğinde mikro motor ucu ile alet kullanılmaktadır. Bu nedenle saç derisinin tüm yüzeylerinde saç ekim işlemi gerçekleşmektedir. Kıl kökü folikül işlemleri sayesinde saçlar kısa sürede uzamaya başlamaktadır.

Fue Tekniği Acılı Bir İşlem midir?

Saç ekim alanında en çok tercih edilen uygulamalardan biri fue tekniğidir. Kısa süren bu işlem hiçbir ağrı ya da acı hissi oluşturmamaktadır. Hastalar rahatlıkla bu uygulamayı yaptırarak günlük sosyal hayatlarına devam etmektedir. İşlem anestezi gerektirmeyen ve hızla tamamlanarak uygulamalardan biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

languages
Whatsapp Yardım !
Merhaba, Yardımcı Olabilirmiyim ?
Merhaba, Likya Saç Ekim & Estetik Polikliniğine Hoş Geldiniz.
Tüm Soru Ve Sorunlarınızı Buradan İletebilirsiniz.
Temsilcilerimiz Talepleriniz İçin Size Destek Olacaklardır.