Vücut Analizi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

VÜCUT ANALİZİ

Vücut Analizi ve Destek Hemen her kültürde uzun boy,güzellik unsuru olarak kabul edilse de estetik bilimi açısından asıl olan bedendeki uyumdur. Boy uzunluğunun kafa uzunluğuna oranı 1/6 olmalıdır.Sağlıklı bir yetişkin insanın boyu ile kilosu orantılı olmalıdır.

Vücut Analizi ve Destek gerçekleştiren cihazımızda sizin cinsiyet ve yaşınız girilerek elektromanyetik dalgalar yardımı ile yağ,su ve kas oranlarınız ve tüm bilim çevrelerinde kabul gören ‘beden kitle endeksi’ hesaplamanız yapılır.

Vücut Analizi ve Destek Beden kitle endeksi ve proporsiyon dengesizliği dikkate alınarak beslenme,egzersiz ve uygulanacak işlemler hakkında güvenilir ve gerçekçi çözümler için  destek vermekteyiz.

Unutmamanız gereken güzellik ve sağlığı birbirine karıştırmamanız gerektiğidir. Uzun boy ya da ince bel sağlık belirtisi değildir. Önemli olan ideal boy ve kiloda olmaktır. Kilonuzun ve boyunuzun ideal olup olmadığını hesaplamalar yoluyla öğrenebilirsiniz. Örneğin yağ ve kas oranınızı öğrenebilirsiniz ya da vücut kitle indeksinizi hesaplayabilirsiniz. İşletmemiz de buluna cihazlar yardımı ile yaş ve cinsiyet gibi temel bilgiler girilerek yağ ve kas oranınız ya da vücut kitle indeksinizi hesaplayabiliriz. Çıkan sonuçlar doğrultusunda önerilerde bulunabilir ve size alanında uzman kadromuz ile destek de bulunabiliriz. Tek yapmanız kurumumuza gelerek  destek talebinde bulunmaktadır. Sonraki süreçte sizde bu işlemi talep ettiğiniz için memnun olacaksınız. Alacağınız destekle sorunlarınız tamamen ortadan kalkmakla birlikte daha sağlıklı bireyler haline geleceksiniz. Ve daha mutlu, sağlık ve uzun bir yaşama sahip olacaksınız.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...