VELASHAPE 3

Velashape 3, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde kısa sürede başarılı sonular alabileceğiniz ve son dönemlerde kadınlar tarafından rağbet gören uygulamaların başında geliyor. Merkezimizde de alanında uzman kişiler tarafından sizlere velashape 3 uygulaması son sistem teknolojiler ileprofesyonel düzeyde hizmet verilmektedir.

Velashape 3 uygulaması ile ameliyat yöntemlerine başvurmadan kıvrımlı, estetik ve fit bir vücut görünümüne kısa sürede kavuşabilirsiniz. Ayrıca vücut sarkmalarında, selülit tedavilerinde ve kırışık tedavisinde de son derece etkili bir yöntemdir. Vücudun kolajen üretimini arttıran Velashape 3 uygulaması, radyo frekans ve kızılötesi teknolojileri ile size çekici ve estetik vücut görünümü kazandırır.

Velashape 3 Ne İşe Yarar?

Bölgesel incelmenin yanı sıra aynı zamanda sarkma tedavisi, selülit tedavisi ve kırışıklık giderme yöntemleri arasında son derece başarılı bir işlemdir. Sistem, istenmeyen yağları vücut dışına atmak için vakum teknolojisi ile donatılmış sistem üzerine kurulmuştur. Sıkılaşma, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinin yanı sıra aynı zamanda çatlak tedavisinde de etkili bir sistemdir.

Vücudunuzda sorunlarınız olan bölgelerde uyguladığında kısa sürede gözle görülür sonuçlar sunan velashape 3, aynı zamanda sizlere kalıcı sonuçlar sunar. Beslenme düzeninize dikkat etmeniz halinde mucizevi değişiminizi kalıcı hale getirebilirsiniz.

Özellikle kadınların son dönemlerde rağbet gösterdiği bir işlem olmakla birlikte vücudunuzun kıvrımlı ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca vücudunuzda farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelen sarkma problemlerini de daha ilk evrelerde bu yöntem ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Velashape 3 Nasıl Çalışır?

Teknolojiyi çok yönlü ve aynı anda kullanmaya özel programlanmış olan velashape 3 işlemi sırasında vakum ile hedef bölgede yağ dokuları parçalanırken aynı anda kızılötesi ışınlar sayesinde bölgenin ısınması sağlanır. Bu sayede cildinize zarar vermeden cildinizin ısınması sağlanırken aynı zamanda cildinize verilen ısı, eşit şekilde dağıtılarak işlemin homojen şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Uygulama sırasında cildinize verilen kızılötesi ışınlar sayesinde ısı ile yağ hücreleri bertaraf edilirken selülit sorunlarınız var ise selülit görünümü de kısa sürede ortadan kalkacaktır. Sistem aynı zamanda vakum teknolojisi ile aynı anda çalışır. Yağ dokuları ısınırken aynı zamanda cildinizdeki kolajen ve elastin hücreleri uyarıldığından kolajen ve elastin üretimi artar.

Tüm bu işlemler sırasında cildiniz anında sıkılaşmaya, vücudunuz incelmeye ve cildiniz sağlığına kavuşmaya başlar. Profesyonel olarak güvenilir adreste yapılması gereken bu işlemi, merkezimizde alanında uzman personellerimizden gönül rahatlığı ile yaptırabilir ve vücut deformasyonlarınızdan kurtulabilirsiniz.