DİODE LAZER

Diode Lazer uygulaması yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize güvenilir bir ortamda ve profesyonel ekip ile istenmeyen tüylerinizden kurtulma garantisi sunuyoruz. Lazer epilasyon, emin ellerde uygulandığında en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelir. Merkezimizde siz de güvenle bu yöntemi tercih ederek gönül rahatlığıyla tüm vücudunuzdaki istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Diode lazer uygulaması ve sonuçları hakkında detaylı bilgi ya da profesyonel hizmet almak için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir bir yöntem olmakla birlikte aynı zamanda özellikle koyu ve bronz tenli müşterilerimizde etkisini daha hızlı ve etkili sonuçlar veren bir sistemdir.

Diode Lazer Ne İşe Yarar?

Lazer epilasyon, günümüzde kadınlarda olduğu gibi erkekler tarafından da yaygın olarak etrcih edilen uygulamalarımızdan birisidir. Alexandrite lazer epilasyon cihazları ile karşılaştırıldığında daha derin kıl köklerine inebilen bir sistemdir. Bu özelliği sayesinde yoğun kıllı bölgelerde dahi hızlı ve etkili sonuçlar aldığımız bir yöntemdir.

Tüm vücut tiplerinde uygulanabilen yöntem olan diode lazer epilasyon; sırt, kol ve yüz gibi bölgelerde de kısa sürede gözle görülür etkiler sunar. Genellikle birçok lazer epilasyon uygulaması yazın uygulanamıyor olsa da diode lazer epilasyon yöntemi, müşterilerimize dört mevsim güvenli şekilde uygulayabildiğimiz bir yöntemdir. Tüylerin kalın ve ince olması ya da sarı ya da koyu renkli olması sonuçlar üzerinde olumsuz bir etkiye neden olmaz.

Diode Lazer Acıtıyor mu?

Genel olarak bildiğiniz tüm lazer epilasyon yöntemlerinde sahip olduğunuz ağrı eşiğine de bağlı olarak acı hissi vardır. Ancak bu yöntemler arasında yer alan diode lazer epilasyon yönteminde acı hissi yok denecek kadar azdır. Sistemin başlık kısmında soğutucu bir modül başlığı vardır.

Soğutucu başlık, uygulama sırasında cilt üzerinde başlığın ısınmasını engeller ve cildi soğutur. Böylece uygulama sırasında acı hissi duymanız engellenmiş olur. Ancak kıl köklerinin yoğun olduğu bölgelerde sizi etkilemeyecek derecede acı hissi duymanız mümkündür. Bu acı hissi, cihazın kıl köklerinin derinlere inerek kıl köklerini tahrip ettiği yani uygulamanın başarılı olduğunu gösterir.

Diode Lazer Epilasyon Kalıcı mıdır?

Müşterilerimizin bizlere dile getirdiği sorulardan birisi de diode lazer yönteminin kalıcı olup olmadığı sorusudur. Diode lazer epilasyon, 810 mm dalga boyu sayesinde kıl köklerine tamamen nüfus eder. Bu sayede kıl köklerini kalıcı olarak hasara uğratır ve kılların tekrar çıkmasını önlemiş olur.

Sarı ve koyu renkli tüylerde etkili olarak kullanılabilen diode lazer uygulamamız, merkezimizde sizlere profesyonel düzeyde sunulan ve kalıcı sonuçlar sunan hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır.