ULTRASHAPE

Ultrashape uygulaması, ameliyatsız bir şekilde bölgesel incelme sunan ve kısa sürede başarılı sonuçlar aldığımız hizmetlerimizden birisidir. Merkezimizde etkili ve teknolojik cihazlar ile sizlere sunulan ultrashape işlemi ile diyet ve spor gibi uygulamalarla kurtulamadığınız tüm bölgesel yağlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Ultrashape uygulaması, ultrason ve radyo frekansı ile uygulanan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde homojen şekilde vücudunuzda istenmeyen yağlarınızdan kısa sürede kurtularak fit ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Son derece güvenli olan ve aynı zamanda başarısı merkezimizde kanıtlanmış olan etkili bir uygulamadır.

İşlem sırasında vücudunuzda istemediğiniz yağlar, zarları ile birlikte parçalanır ve bu sayede istenmeyen yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Birkaç hafta gibi kısa bir sürede istediğiniz vücuda ulaşarak siz de fit bir görünüme bürünebilirsiniz.

Ultrashape Nasıl Uygulanır?

Merkezimizde uygulanan ultrashape uygulaması öncelikle ameliyatsız ve anestezi kullanılmadan yapılan bir işlemdir. Son sistem bir teknoloji olması sayesinde ultrasonik enerjisi ile yağ dokularınızı paralayarak yağ zarı ile birlikte vücuttan tamamen ve kalıcı şekilde yok olmasını sağlar.

Ortalama olarak 1 saat kadar süren bir işlemdir. Öncelikle uygulama bölgesine uzmanlarımız tarafından özel bir jel sürülür ve bu jel sayesinde ultrasonik dalgaların deri altına nüfuz etmesi sağlanır. Daha sonrasında cihaz bölgeye yerleştirilir ve ultrasonik dalgalar, derinin 1.5 cm kadar derinine kadar iletilir.

Ultrason enerjisi kısa sürede yağ dokularına ulaştığından yağ hücreleri parçalanır ve işlem sırasında hiçbir ağrı ve acı hissetmezsiniz. İşlem sonrasında uzmanlarımız bölgedeki jeli temizler ve hemen günlük hayatınıza geri dönüş yapabilirsiniz.

Başarılı Sonuçlarını Kısa Sürede Gösteren Ultrashape Teknolojisi

Son sistem ultrason sistemleri ile uygulanan ultrashape uygulaması, kısa sürede başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ortalama 1 saat süren seanslar olarak yapılır. Uzmanlarımız kişiye göre değişmeler olabileceği gibi ortalama 6 haftalık işlem planı oluşturur.

İlk işleminizi takiben ortalama 2 hafta sonra bölgede gözle görülür sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Ancak kalıcı sonuçlar alabilmeniz için ortalama 4 hafta geçmesi gerekir. 4. Haftada uygulanan seans sonrasında vücudunuzda gözle görülür ve etkili sonuçlar meydana gelmektedir.

Özellikle gelin olacak olan müşterilerimizin sıklıkla tercih ettikleri etkili ve başarılı bir yöntem olsa da işlem sonrasında sonuçları koruyabilmek için bol su tüketimine ve düzenli beslenmenize dikkat etmeniz gereklidir.

İşlem sonrasında bol su tüketip düzenli ve sağlıklı beslendiğinizde kalıcı şekilde fazla kilo ve bölgesel yağlarınızdan kısa sürede tamamen kurtulabilirsiniz.