SOLARYUM

Solaryum uygulaması, yaz-kış her zaman bronz tenli olmak isteyenlerin tercih ettiği etkili bir uygulamadır. Merkezimizde son sistem ve son derece güvenli olan solaryum cihazları ile sizlere hizmet sunmaktayız. Eğer sizler de bronz ten görünümünü sevenlerdenseniz ve güvenilir bir adres arıyorsanız merkezimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Solaryum cihazımız ile tıpkı doğal güneş ışınları ile oluşmuş bronz görünüme ulaşmanız mümkündür. Solaryum uygulaması ile güneş ışınları aynı etkiye sahiptir. Ancak solaryum cihazlarımız son sistem ve modern cihazlar olduğundan ışıklar birleştirilir ve güneş ışığının zararlı etkilerinden korunarak bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

Cihazlarımızda bulunan özel UVB ve UVA lambaları sayesinde vücudunuzun her bölgesine özel solaryum uygulaması yapılır. Ayrıca uzmanlarımız, cilt tipinize göre sizin için en uygun zamanlamayı planlayarak tüm riskleri ortadan kaldırarak güvenli bir uygulama oluşturur.

Solaryum Faydaları Nelerdir?

Merkezimizde sizlere sunduğumuz kalite standartlarının üzerinde olan solaryum uygulamamız tamamen güvenli bir uygulama olmakla birlikte aynı zamanda sizlere birçok fayda sağlayan hizmetlerimizden birisidir. Öncelikle deri altına nüfuz eden ve sağlığa zararlı olmayan ışınlar, sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarının tedavisine fayda sağlar. Bununla birlikte;

  • Cildinizde sivilce ve akne lekeleri varsa bu lekeler kısa sürede yok olur.
  • Solaryum ışınları sayesinde metabolizmanız güçlenir ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanma riskiniz en aza indirgenir.
  • Virüslü hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirirken aynı zamanda ışınlar, vücudunuzda endorfin adında mutluluk hormonu salgılanmasını sağlar.
  • Kemik erimesini önlerken depresyon riskinizi ortadan kaldırır.
  • Tüm bu faydaların yanı sıra aynı zamanda kalp ve damar sistemini güçlendirerek vücut veriminizi arttırır.

Solaryum Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merkezimizde solaryum hizmeti alacağınızda sizlere uzmanlarımız eşlik eder ve tüm dikkat edilmesi gereken hususlara yönelik bir uygulama planı oluştururken bu konular hakkında sizleri de bilinçlendirir. Öncelikle cilt tipinize ve ten renginize uygun bir cihaz tercih edilir.

Solaryum cihazına girmeden önce cildinizi tüm kir ve kalıntılardan arındırmanız gerekir. Solaryum ışığının doğrudan göz ile temas etmesi gözde ciddi hasarlara neden olacağından mutlaka solaryum gözlüğü takmalısınız.

Estetik operasyon geçirdiyseniz ya da ağda, lazer ve benzeri gibi uygulamalar yaptırdıysanız ya da regl dönemindeyseniz solaryuma girmemelisiniz. Ayrıca solaryum uygulaması uzmanlarımız tarafından hamileler ve vücudunda çok fazla et beni olanlar için de tavsiye edilmemektedir.

Uygulama için sınır yaşı 16 yaştır. 16 yaşından küçüklerin solaryuma girmesi uygun değildir. Eğer kontakt lens kullanıyorsanız solaryum öncesinde mutlaka lenslerinizi çıkarmalısınız.