SOĞUK LİPOLİZ

 

Soğuk Lipoliz uygulaması ile vücudunuzda istenmeyen yağlar -10 derece soğutularak parçalanır ve böylece bölgesel yağlarınızdan kısa sürede kurtulmanız hedeflenir. İşlem sırasında vücudunuzda çevre dokularınız kesinlikle zarar görmeyeceği gibi aynı zamanda işlem profesyonellerimiz tarafından yapıldığında kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Soğuk lipoliz ile parçalanan yağlarınızda hücre ölümü gerçekleştiğinden bölgesel yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Parçalanan yağ hücreleriniz vücut dışına atılır ve tüm bu işlemler ameliyatsız şekilde gerçekleştirilir. Günlük hayatınzıda yoğun bir tempoya sahipseniz cerrahi işlem görmek ya da anestezi almak istemiyorsanız anestezisiz ve ameliyatsız şekilde bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Seans şeklinde uygulanan soğuk lipoliz uygulamasını kaç seans alacağınız ise tamamen bölgesel yağ oranınıza bağlıdır. Ancak müşterilerimiz genellikle 1 ila 3 seans arasında istedikleri sonuçlara gözle görülür şekilde ulaşabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Son teknolojiye sahip olan soğuk lipoliz cihazımız farklı büyüklükteki başlıklara sahip bir cihazdır. Uygulama öncesinde uzmanlarımız detaylı bir inceleme yapar ve bu incelemeler sonucunda bölgesel yağınız için hedef bölgeye en uygun başlık seçilir ve bölgeye cildinizin zarar görmemesi için koruyucu petler yerleştirilir.

Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra uygun başlık takılan cihaz hedef bölgeye yerleştirilir ve bölgenin uzmanımızın uygun gördüğü dereceye kadar soğutulması sağlanır. Ortalama 45 ila 60 dakika kadar süren bu işlem sırasında herhangi bir acı ve ağrı hissetmezsiniz. Ayrıca işlem oturur ya da yatar pozisyonda uygulanabildiğinden işlem sırasında istediğiniz gibi hareket ederek merkezimizde konforlu hizmet alabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Faydaları Nelerdir?

Bölgesel yağlarınızdan soğutma işlemi ile kurtulmanızı sağlayan soğuk lipoliz işlemi beraberinde sizlere birçok fayda sağlar. Yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlayan bu işlem aynı zamanda cerrahi işlem gerektirmeyen ameliyatsız bir yöntemdir.Cerrahi bir işlem olmaması, anesteziye gerek duyulmaması sayesinde işlem sonrasında anında günlük hayatınıza ve temponuza geri dönüş yapabilirsiniz. Uygulama direk hedef bölgeye yapılır ve bu sayede hedef bölge çevresindeki dokularınız zarar görmeyeceğinden sağlığınız için bir risk oluşturmaz.Soğutma işlemi ile dondurulan ve öldürülen yağ hücreleriniz, vücudun doğal temizleme yöntemleri ile vücut dışına atıldığından aynı zamanda doğal bir yöntem olarak da bilinir. Ayrıca işlem bölgesinde %10 ila %40 kadar yağ oranında ciddi azalma görülür

.Merkezimizde sizler de soğuk lipoliz uygulaması yaptırarak sizi rahatsız eden ve görünümünüzü bozan bölgesel yağlarınızdan doğal yöntemler ve teknolojik sistemler ile kısa sürede kurtulabilirsiniz.