Hizmetlerimiz
Departments

Saç Mezoterapisi

Genetik yatkınlık dışında, hormonel rahatsızlık, çevresel faktörler, vitamin eksikliği, beslenme bozukluğu, bazı hastalıkların yan etkisi (şeker, tansiyon,anemi, tiroid vb.) ya da kullanılan ilaçlar, stres, alkol, sigara ve keyif verici madde kullanımı sebebi ile de kişi saç kalitesinde azalma ve kayıplar yaşar.

Saç Mezoterapisi, saçların daha iyi beslenmesini sağlayarak; hasar görmüş saçları canlandırır, başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, şeker, anemi vb.) saç kayıplarının tedavisinde yardımcı olur.

Mezoterapi’ nin içinde çeşitli mineraller, oligelementler, vitaminler ve düzenleyiciler bulunmaktadır. Bu ürünler FDA ( Dünya Sağlık Örgütü ) onaylı olup, yan etkisi hiç olmayan elementlerdir. Bu terapi, günlük hayatımızda saçımız için direk alamadığımız gerekli vitaminler sorunun merkezi olan saç köküne direk enjekte edildiğinden, daha etkili yöntemlerdendir.

Likya Saç Ekim ve Tedavi Merkezlerinde, destek tedaviye başlamadan önce saç analizi ve kan tahlilleri yapılır. Yılda beş ya da on seans şeklinde uygulanır. Bazı dökülme şekillerinde PRP ve Saç Lazeri tedavisi ile desteklenir. Süreç sonunda saç dökülmesini azaltmak ve saç kalitesini arttırmak hedeflenir.

İletişim Formu

Likya

Polikliniğimiz, saç ekim kompleksi ve estetik sektörü hizmetlerini, en kaliteli şekilde gerçekleştirme amacı taşır.

25
Ödül
20
Yıl
27000
Mutlu Müşteri
5000
Operasyon