Sakal ve Bıyık Ekimi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık ekimi genellikle kişinin doğuştan gelen hormonal durumlardan sakalın ve bıyık kısımlarında incelik sakalın tam olarak çıkmaması neticesinde sakal ve bıyık ekimi yapılır.

Hiç şüphesiz  sağlıklı saçlar iyi görünüm için çok önemlidir ancak biliyoruz ki  saç ve bıyık da özgüven ve dış görünüm açısından oldukça önemli bir faktör . Bununla birlikte zaman zaman erkekleri istedikleri sıklıkta sakal ve bıyığa sahip olmayabilir.

Ülkemizde başta Likya Saç Ekim Merkezi olmak üzere, Sakal ve Bıyık Ekimi sürekli yapılmaktadır ve Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği’nin (ISHRS) 2008 yılında sunduğu istatistiksel rakamlara göre, özellikle saç ekimi konusunda insanlara bilginin verilmesiyle Türkiye ve bu ülkeye yakın ülkelerde sakal ve bıyık ekiminin yüzde 110 oranında artış olduğu gözlenmiştir.

Sakal ve Bıyık neden mi dökülür? Öncelikle bu işin baş sorulusu genlerdir. Sakalın sıklığı , dokusu ve kıl kalitesi bütün olarak genlerin himayesindedi. Ergenlik çağına girmiş bir erkeğin,  üç yıl süresince sakalı oluşturan  kıllar kalınlaşarak terminal formlarını alırlar. Erkeklik hormonu seviyelerinde önemli bir değişiklik gerçekleşmediğinde sakal kılları bu karakteristik özelliklerini korur.

Ücretsiz muayene için randevu hattımız: *

     0.532 676 97 07

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...