Doğal Saç Ekimi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

DOĞAL SAÇ EKİMİ

likya_solDoğal saç ekiminde; en önemli husus, saç dip çizgisi oluşturulurken, hastanın yüzünün şekli, göz ve kaş yapısı dikkate alınarak hesaplanmalıdır. Şüphesiz her kişinin kafa yağısı ve saç dökülme tipi farklılık gösterdiği için yapılması gereken saç çizgisi uzmanlarımız tarafından uygulanabilmektedir.

DOĞAL BİR SAÇ EKİMİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

1. İlk ve en önemli nokta kişinin saç dökülme açıklığı, saç verici bölgeden alınan greftlerin miktarı, kişinin yaşı ve beklentileri dikkate alınmalıdır.

2. Saç köklerinin beslenmesi gerekmektedir. Bu sebeple saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin (kanalların) ekilecek olan greftlerin çapında olması sağlanmalıdır.

3. Mikro kesilerin açıları ise saç köklerinin yerleştirileceği dökülme olmadan önceki mevcut olan saçların yönünde açılmalıdır.

4. Doğal Saç Ekimi için, verici bölgeden alınan saç köklerinin çapı ve uzunluğu hesaplanarak, kanal açmak için kullanılan lateral slitin çapı ve uzunluğu ayarlanmalıdır.

Hastaya uygun kanal açıcılar kullanılmalı, saç ekiminin doğal olup olmadığı anlamak için saç çizgisine bakılmalıdır. Bu sebeple uygulanan saç çizgisi durumu ekimin en önemli aşamalarındandır. Erkeklerde hafif V şeklinde gelen doğal bir saç çizgisi vardır ve saç çizgisi her kişide farklı bir yönde bulunmaktadır. Başarılı bir ekimde bu yöne dikkat edilerek doğal saç çizginiz oluşturulur.

Likya; saç ekimi alanında uzmanlaşmış kadrosu ile doğal görünüme sahip saç ekimini kendisine ilke edinmiştir. 18 yıllık deneyim ve tecrübeli kadrosu ile günümüze kadar binlerce erkeğe saç ekimi gerçekleştirerek estetik kaygılarını ortadan kaldırmış hayata pozitif bakmalarını sağlamıştır.Uzman doktorlarımız ve konusunda uzman hemşirelerimiz ile sizi istediğiniz saçlara kısa sürede kavuşturabiliyoruz. Ücretsiz muayene ve randevu için hemen arayın.

likya_alt

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...