Saç Ekim ve Teknikleri – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Saç Ekim ve Teknikleri operasyonunu düşünen kişiler öncelikle LİKYA Saç Ekim Merkezi uzman doktorları tarafından muayene edilir. Muayene edilmeden  hiç bir işlem gerçekleştirilmemektedir. Doktorlarımız saç ekimi yapılacak olan alandaki saçların yapısı ve kökleri verecek bölgedeki saçların yoğunluğu saç analiz cihazları ile incelenir ve analiz cihazların verdiği bilgiye göre kişinin ne kadar saça ihtiyacı olduğu ve ensesinden ne kadar saç kökü alınabileceği hesaplanır ve ona göre bir tablo hazırlanır ve hastaya sunulur.

saç ekim ve teknikleriSaç ekim ve teknikleri için, doktorlarımız muayene sırasında kişinin geçirmiş olduğu bir hastalık ya da önemli bir sağlık problemi varsa değerlendirilir. Hastanın saç kılı kalınlığı, saç yapısı, verici alan sıklığı, saç rengi, saç kaybının derecesi ve özellikle kişinin beklentileri incelenir. Bildiğiniz üzere saç kaybı kişiden kişiye farklılıklar gösterecektir. Saç kaybının yoğunluğuna göre saç nakli yapılacak saç grefti miktarının operasyon öncesi hesaplanması gerekir. Kalın saç teli yada koyu renk saça sahip olanların saç ekim sıklığı ile, ince telleki ve açık renklilerin saç ekim sıklığı farklıdır. Bu yüzden ikinci gruba daha yoğun ekim yapılması estetik açıdan daha iyi olacaktır. Şüphesiz tüm bu analizler saç ekiminin başarısını olumlu yönde etkileyecek değerlerdir. Saç ekimi ve buna bağlı olarak planlama bu analizlerin sonucuna göre yapılmalıdır. İlk etapta doktorlarımız ile bir görüşme imkanı bulunmayan yurtdışından gelecek olan hastalar, enseden ve saç açıklığını tam olarak gösteren fotoğraflar gönderirlerse, fotoğraflarınız uzmanlarımız tarafından değerlendirdikten sonra, ihtiyacınız olan durum hesaplanır ve size bildirilir.

FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu )
PRP’li FUE Saç Ekimi Nedir?

Saç Ekim ve Teknikleri uzman doktorlarımız tarafından belirlenip kişiye sunulmaktadır. 16 yıldır aynı adreste yer alan merkezimizde tecrübeleriyle bir çok hastamızı saçlarına kavuşturmuş bulunmaktayız.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...