Likya Saç Tedavisi PRP – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

LİKYA SAÇ TEDAVİSİ PRP

Saç tedavisi PRP yöntemi prp açılımını yaparsak eğer ( platelet rich plazma ) bu tedavi şekli kişinin kendi kanını alarak kanın içerisindeki kırmızı kan hücreleri alınır ve saçları besleyecek olan geride kalan beyaz hücreler,  trombositler kalır bu zengin karışım ince uçlu iğnelere çekilerek saç diplerine tek tek kanallara zerk edilerek tedaviye başlanır.

Saç EkimiSaç  tedavisi olan prp yöntemi daha çok zayıf, cansız, ince tel haline gelmiş saçlara doğuştan gelen ailesinde saç dökülmesi yaşanan kişilerde kepekli yağlı saçlara sahip olanlar erkek hastalar içindir bayanların da belirtiler ise saçın incelip seyrekleşmesi demir eksikliği hormonol durumlar doğum sonrası görülen dökülmeler stres,  kuaförde yapılan yanlış yöntemler de prp yöntemi etkilidir . Bu müdahale yaklaşık yarım saat sürebilir kişi tedaviden sonra yaşamına geri dönebilir üç aydan sonra ise bir kez prp yöntemi yapılırsa daha güzel sonuçlar alınır.

Saç tedavisi prp yöntemi uygulanan kişilerde gözüken durumlar iki haftadan sonra saçların dökülmesi yavaşlar ve saçlar zamanla canlanarak renk açısından kendini gösterir. Onbeş gün de bir yapılması tavsiye edilen yöntem beş-altı uygulamadan sonra senede bir kere daha yapılırsa bu kan dan yapılan karışım kalıcı bir durum oluşturur.

Prp tedavisi saç bölgesinden başka ağır tedavi sonrası hücre yenileyici ve gençleştirici gibi  denendik ten sonra  güzel sonuçlar alınmıştır.

PRP TEDAVİSİNİN SAÇA UYGULANMASI
Saç Tedavisi PRP için; Önce saç sorunu yaşayan hastanın venöz kanından 10 cc alınır. Yani 1 çay bardağının 1/10′u kadar. Daha sonra santrifüj edilen kan beyaz ve kırmızı kan olmak üzere iki kısma ayrılır. Kırmızı kanda akyuvar, trombosit, pıhtılaşma faktörleri ve PGF’ler (Trombosit Büyüme Faktörü) bulunur. Kırmızı kan özel bir işleme tabi tutulur ve seyrelmiş ya da saçsız bölgeye napaj yöntemiyle enjekte edilir.
Bu uygulamanın temeli doku yenilenmesine dayanmaktadır ve toplam 30 dakika sürmektedir. Bu süre içerisinde herhangi bir acı ya da iz oluşmamaktadır.

PRP

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...