Likya Saç Mezoterapisi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Likya Saç Mezoterapisi

Likya Saç Mezoterapisi likya saç mezoterapisiLikya Saç Mezoterapisi, ne demek önce onu açıklamakta fayda var, sözlük anlamı olarak doğrudan  derinin orta tabakasına yapılan tedavi şeklidir.  Burada en önemli madde mümkün olan en  az miktarda aktif maddeyi tedavi edilecek bölgeye enjekte ederek etkili olmaktır. Bu yöntem, yüzde, saçlı deride ve vücutta kullanılmaktadır.

LİKYA  uyguladığı yöntemle, saça mineral başta olmak üzere, vitamin ve eser elementlerinden oluşan bir serum hazırlanır ve direkt olarak saç kökünün bulunduğu deriye enjekte edilir.

Hasar görmüş saçlarda canlanmaya neden olur, kişideki başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, anemi vb.) saç dökülmelerinin tedavisinde yardımcıdır. Ayrıca stres, mevsimsel dökülme sürecinin uzaması, beslenme bozukluğu nedeni ile oluşan dökülmelerde de etkili bir tedavi yöntemidir.

Likya Saç Mezoterapisi’nin  Faydaları

Bölgesel Uygulanabilir
Yan etikileri çok az
Düşük maliyet
Yüzeysel intre-dermal veya deri altı uygulama, ilacın aktif-biyo yararlanımı
Seans aralıkları uzun

Saç Mezoterapi de Hangi Tip İlaçlar Kullanılır?

Mezoterapide çeşitli ilaçlar kullanılmaktadır.Çoğu bitkisel olan bu ilaçlar FDA’nın (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayladığı, eczanelerde satılan, ürünlerdir. Önemli olan yapılacak karışımda kullanılan ilaçların farmatolojik özelliklerini, birbirleri ile olan etkileşimlerini ve yan etki potansiyellerini iyi bilmektir.

Sonuçları ne zaman görebilirim?
Seanslar başladıktan 5 ile 7 seans sonra olumlu değişiklikleri görebilirsiniz. İlk olumlu sonuçların görülmesi için 3 ay geçmesi gerekecektir. LİKYA  Saç Ekim Merkezi ‘nde saç mezoterapisi, ilk ay haftada 1 seans, ikinci ay 10 günde 1 seans ve sonra ayda 1 olacak şekilde toplamda 10 ile 20 seans arasında uygulanır.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...