RADYO FREKANS

Radyo Frekans, vücudunuzdaki su molekülleri kullanılarak bölgesel yağlarınızı harekete geçirerek muhteşem bölgesel incelme sonuçları alabileceğiniz hizmetlerimizden birisidir. Kızılötesi radyo frekans sistemi ile uygulanan bu yöntem sayesinde bölgesel küçülme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, cilt dokunuzu eski sağlığına kavuşturma ve cilt gözeneklerini sıkılaştırma konusunda etkili bir yöntemdir.

Radyo frekans yönteminde radyo frekans ve kızılötesi dalgaları ile kombine olarak çalışan bir sistem mevcuttur. Böylece uygulandığı bölgede hücre içi difüzyonu arttırır ve kan akışınızın hızlanmasını sağlar.

Cildinizde bölgesel yağlanma gibi sorunların yanı sıra eğer yoğun selülit görünümünden şikayetçiyseniz işlem sırasında bölgeye verilen ısı ile açığa çıkan enerji sayesinde selülitlerinize kısa sürede çözüm buluyoruz. Lenf drenajı arttırıldığından aynı zamanda bölgesel incelme sürecini çok hızlı şekilde atlatırken başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Radyo Frekans Nasıl Uygulanır?

Bölgesel incelme ve zayıflama yöntemi olarak son dönemlerde özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi gören radyo frekans uygulaması uzmanlarımız tarafından yapıldığından kısa sürede güvenli şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

Merkezimizde her hizmetimizde olduğu gibi bu alanda da son teknolojiye sahip cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede de işlem süreniz kısalırken sonuca ulaşma süreciniz de aynı anda kısalmaktadır.

Cihazımızın 4 farklı programı vardır. Uzmanlarımız sizin durumunuzu inceledikten sonra size en etkili programı sizlere uygularlar. Ortalama olarak 40 dakika kadar süren işlem sırasında bölgeye teknolojik cihaz eşliğinde radyo frekans dalgaları cilt altına gönderilir. Böylece cildin kan akışı hızlandırılır ve cildin kendisini yenileyerek sorunlarınızın ortadan kalkması sağlanır.

Radyo Frekans Hangi Bölgelere Uygulanır?

Etkili bir bölgesel incelme ve zayıflama yöntemi olan radyo frekans, güvenli bir yöntem olması sayesinde fazla yağlanmanın olduğu ve bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istediğiniz tüm bölgelere uygulanabilen bir işlemdir.

Aşırı yağlanma en çok kol, bacak, gıdı, boyun, basen, kalça, yüz, dekolte ve sırt gibi bölgelerde görülür. Dolayısıyla da kadın danışanlarımızın büyük bir kısmı özellikle bu bölgelerde radyo frekans uygulaması yaptırmaktır.

Saydığımız bölgelerde aşırı yağlanma sorunlarına çözümler üreten radyo frekans, aynı zamanda vücudunuzun özellikle bacak, kalça ve basen bölgelerinde meydana gelen selülit sorunlarınız için de bu yöntemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

42 ila 45 derece arasında cilt altına ısı vererek cilt bakımını kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede cildinizdeki sorunların gözle görülür şekilde giderilmesi sağlanır.