Q-SWİTCH LAZER

Q-Switch Lazer yöntemi, cilt üzerindeki birçok nedene bağlı olarak oluşan lekelerin tedavisinde kullandığımız etkili sonuçlar veren bir yöntemdir. Ayrıca vücudunuzun herhangi bir bölgesinde var olan kalıcı dövmelerinizi de bu yöntemle kısa sürede silme hizmeti sunuyoruz. Sizler de merkezimize gelerek güzelliğinize gölge düşüren cilt kusurlarınızdan güvenle kurtulabilirsiniz.

Q-Switch lazer yöntemi sayesinde yaşlanmaya bağlı cilt lekelerinden, güneş lekelerinden ve sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem, ciltteki ton eşitsizliğini ortanda kaldıran da etkili bir yöntemdir. Lazer ışınları ile yapılan leke tedavisinde sorunlu bölgeye nüfuz ettirilen lazer ışınları sayesinde cilt üzerindeki kusurlar ortadan kaldırılırken aynı zamanda dövmeleriniz de tamamen silinebilir.

Q-Switch Lazer Ne İşe Yarar?

Merkezimizde sizlere sunduğumuz Q-switch lazer tedavisinde ilk seans sonrasında bile cildinizde bulunan lekelerin %80’lik kısmından kurtulabilirsiniz. Dövme silme ve cilt lekelerini silerek tamamen pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayan lazerle leke tedavisi, ayrıca size sıkılaşmış ve sarkmalardan kurtulmuş bir cilt görünümü de sunar.

Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte meydana gelen kırışıklıklar ve leke oluşumları ve sivilce lekeleri lazer yöntemi ile cilt üzerinden temizlenebilir. Cildiniz üzerindeki cilt pigmentasyonu dengesiz ise bu eşitsizlik tedavi sırasında ortadan kaldırılır ve tek ton cilde sahip olabilirsiniz. Cilt üzerindeki  ölü deri cildinizin sağlığını büyük oranda olumsuz etkileyeceğinden uzmanlarımız lazerle leke tedavi uygulaması sırasında ölü deriyi de temizlemiş olur.

Kalıcı dövme ve cilt lekelerini silme konusunda uzman bir yöntem olan lazer tedavisi, aynı zamanda istenmeyen tüylerinizin kalıcı şekilde incelerek tamamen yok olmasını sağlar.

Q-Switch Lazer Leke Sonrası Yapılması Gerekenler

Merkezimizde sizlerle lazer leke tedavisi sunan uzmanlarımız, tedavi sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgilendirme yapacaktır. Cildinizdeki yaşlanmaya bağlı lekeleri, sivilce ve güneş lekelerini ortadan kaldırmak için Q-switch lazer tedavisi yaptırdıktan sonra bölgenin güneş ışığına maruz kalması lekelerin koyulaşacağından dolayı güneş görmemesi gerekir.

Güneş faktörünün tedavi sonrasında olumsuz etki yaratacağından uzmanlarımız, lazer leke tedavisinin kış aylarında yapılmasını önermektedir. Aksi takdirde sıcak ve güneşli yaz günlerinde tedaviden olumlu sonuçlar almanız zor olacaktır.

Q-Switch Lazer Leke Tedavisi Yaptıranlar

Birçok alanda olduğu gibi lazer leke tedavisinde de uzman olan merkezimizde tüm cilt sorunlarınıza yönelik Q-switch lazer leke tedavisi hizmeti alabilirsiniz. Bugüne kadar bugüne kadar sayısız müşterimize sunduğumuz lazer leke tedavisi sonrasında aldığımız %100 müşteri memnuniyeti dönüşlerimiz sayesinde başarımızı kanıtlamış bulunmaktayız.

İşlemi yaptıranlar, ilk seans sonrasında dahi cilt sorunlarının neredeyse dörtte üçlük kısmından kurtulduğunu dile getirmiştir. Sizler de cilt lekelerinizden kurtulmak, cildinizi sıkılaştırmak ve kalıcı dövmelerinizi sildirmek için doğru ve güvenilir adres arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.