PRP Tedavisi ile Cilt Gençleştirme – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

PRP Tedavisi  ile Cilt Gençleştirme

PRP (Platelet Rich Plasma), en zararsız, en hızlı ve en doğal cilt gençleşme yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Çeşitli etkenler yüzünden zarar gören cildimiz PRP Tedavisi ile Cilt Gençleştirme sayesinde yitirmiş olduğu yapıları geri kazanıyor. Kişinin kendi kanı kullanılarak yapılan bir tedavi olduğu için tamamiyle doğal bir tedavi metodudur.

PRP Tedavisi ile Cilt Gençleştirme

Tedavi, kolunuzdan alınan kan kullanılarak başlıyor. Alınan bu kan santrifüj cihazında çevrilerek platelet dediğimiz kan hücrelerinden ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmı elde edilerek yapılıyor.Bu kısım tedavi bölgesine geri enjekte edilir. Böylece enjekte ettiğimiz bölgeye yoğun miktarda büyüme faktörü gönderilmiş olur.

PRP Tedavisi  ile Cilt Gençleştirme Neden tercih edilir?

* Hasar görmüş dokuları onarmak
* Kırışıklık olan bölgeler onarmak
* Sarma olmuş bölgeleri onarmak
* Cilt gençleştirme ve yaralanma tedavileri
* Çatlak Tedaviler
* Saç Dökülmeleri önlemek için.

PRP Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
*Göz altı dahil tüm yüz
* Boyun ve dekolte bölgesi
* Saç dipleri
* Boyun
* Basen bölgesi
* El üzeri
P.R.P. uygulamasının etkisi ne zaman görülmeye başlar?

İlk seanstan başlayarak, ciltte artan sağlıklı bir görünüm ve parlaklık ortaya çıkar. 3. veya 4. uygulamadan etki görülmeye başlanır. 3 veya 4 uygulama sonucunda alınacak sonuçlar, 10-12 ayda bir uygulanan tekrar kürleriyle etkisini sürdürür.

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...