Power Plate – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

POWER PLATE

Power Plate

Power Plate Zayıflama Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan vibrasyon gücü ile çalışan bu cihazda ana prensip kasları harekete geçirmesi, güçlenme ve gerilmesidir. 60 kh. gücünde çalışırken kaslarımız saniyede 60 defa kasılır ve gevşer.

Power Plate, On dakika karın bölgesinde çalışıldığı zaman mekik çekmiş kadar enerji harcanır, bu enerji biyolojik enerjiye çevrilerek kan akışı ve oksijenlenmeyi artırır.

–  Vücuttaki tüm kasları çalıştırır,

– Kan akışını ve oksijenlenmeyi artırır,

– Selülit oluşumunu engeller,

– Kemik erimesini önler,

– Kas güçlendirme,yağ yakımı,esneklik ve gevşeme sağlar.

İnsanların iş tempolarının yoğun olması, zamanların kısıtlı olması ve stres günümüzdeki insanların büyük bir çoğunluğunun sağlığını tehdit etmektedir. Fazla kiloların insanların sağlıkları büyük bir tehlike altındadır. Hep sağlık hayatını hem de günlük hayatı olumsuz yönde etkileyen fazla kilolar insanlar için büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Hastalıkları tetikleyen ve sosyal hayatınızı olumsuz yönde etkileyen fazla kilolardan kurtulmak bireylerin kendi elindedir.

Fazla kilolardan şikâyetçiyseniz, diyetler ve egzersizlere zamanınız yoksa ya da bu tip yöntemlerden bıktıysanız power plate yöntemini denemelisiniz. Kurumumuzdan bu yöntem hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu yöntemle birlikte hayal ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Unutmamanız gereken fazla kiloların sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da birçok soruna neden olduğudur.  Sizde fazla kilolarınızdan arınmak istiyorsanız power plate yöntemine başvurmalısınız. Alacağınız sonuçtan oldukça memnun kalacaksınız.

Merkezimizde, uzmanlarımız tarafından, diğer zayıflama programları ile birlikte size  özel bir paket hazrlanabilir ve power plate üzerinde çalışıp kaslarınızı çalıştıktan sonra diğer programlara, Kavitasyon ulratone .. gibi geçebilrsiniz.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...