Hizmetlerimiz
Departments

Meme Küçültme

Kız çocuklarında ergenlikle birlikte göğüslerde büyüme, beklenen bir fizyolojik değişimdir. Kadınlarda östrojen hormonuna bağlı olan duyarlılık ve bir takım hormonel bozukluklar, göğüslerin normalden daha büyük olmasına neden olmaktadır.

Aşırı büyük göğüslere sahip olmak, görüntü ile alakalı kaygılar yarattır.Ayrıca, iskelet sistemini öne doğru zorlayan göğüs ağırlığı beraberinde vücudun yapısıyla alakalı bir çok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir. olası problemler, boyun fıtığı, sırt bölgesinde kamburlaşma, kollarda ve ellerde sinir sıkışmasına bağlı olarak güç kaybı, sırt üstüne uzanmakta zorluk, nefes darlığı ve baş ağrılar olarak gösterilebilir

. İşte bu sebepler için gerçekleştirilebilecek tek çözüm, cerrahi olarak meme küçültme ameliyatlarıdır. Bu ameliyata karar vermeden önce göğüs büyüme aşamasının sonlandığından emin olunmalıdır. Genel anestezi altında gerçekleştirilir. Hasta 1 ya da 2 gün sonra taburcu edilir. Hastanın 6 ay boyunca şekillendirici balenli sütyen kullanması gerekir. 6-8 hafta ağır işler ve spor yapmaması gerekir.

İletişim Formu

Likya

Polikliniğimiz, saç ekim kompleksi ve estetik sektörü hizmetlerini, en kaliteli şekilde gerçekleştirme amacı taşır.

25
Ödül
20
Yıl
27000
Mutlu Müşteri
5000
Operasyon