LPG Integral – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

LPG INTEGRAL

LPG Yaşam Kalitenizi Yükseltir

lpg integral

LPG Integral nedir?  Lpg Integral bir çeşit bağ doku tedavisidir. Bu işlemler deri altı ve deri altı dokularıyla ilgilidir. İşlem deri ve deri altı dokularına negatif basınç uygulanarak yapılır. Bir çeşit vakum terapisi de denilebilir.  Bu işlem vücuttaki mekanik enerjiyi biyolojik bir enerjiye dönüştürülür.

LPG Integral yağ hücrelerini uyarır.  Bölgesel yağlanma, selülit gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Diyet ve sporla halledilemeyen sorunlu bölgeler için bu yöntem oldukça uygundur.  Sonuç olarak inatçı bölgelerdeki yağlanmalar için LPG Integral kesin sonuçtur. Ayrıca kullanılan cihaz her tipteki hastaya uygun olarak tasarlanmıştır. İçinde birçok değişik program bulunur. Ve kişinin seçimine göre uygulanır. Örneğin vücudunuzu şekillendirmek istiyorsanız buna göre bir program seçersiniz. Ya da Spa veya güzellikle ilgili bir program seçimi yapabilirsiniz. Bu programlar içerisinde alt programlar da bulundurur. Bu özelliklerinden dolayı farklı müşteri çeşitlerinin ihtiyacını karşılar. Ve müşteriler bu özelliklerden memnun kalır.  Ayrıca sürekli kilo alıp vermekten elastikiyetini kaybetmiş cildi düzeltir. Ayrıca bu sistemde hasta güvenliği de sağlanmaktadır ve buna önem verilmektedir.

Siz de fazla kilolarınızda ya da selülitlerinizden sıkıntılıysanız. Diyet ve spor yapıyor ama sonuca bir türlü ulaşamıyorsanız. LPG Integral tam size göre bir yöntem olabilir. Bu yöntem her tipteki hastaya hizmet verirken çoğu rahatsızlığı da çözüm olmaktadır. Bu yüzden oldukça talep edilen bir yöntemdir.

– İnatçı yağların giderilmesi ve vücut hatlarının yeniden kazandırılmasını,

– Dengeli bir biçimde vücudun form kazanmasını,

– Cildin sıkılaşması ve pürüzsüzleşmesini,

– Selülit giderimi ve cildin form kazanmasını sağlar.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...