Ütüleme Epilasyonu – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

ÜTÜLEME EPİLASYONU

Ütüleme Epilasyonu

Ütüleme Epilasyonu PDT (Fotodinamik Terapi) belirlenen noktalar üzerinde ışın emisyonun geçmesi ve sonrasında sadece mutlak bir dalga boyu ile seçerek hedefi yok etme yöntemidir.

Ütüleme Epilasyonu Diod lazer epilasyonun dalga boyu 810 nm’dir.Bu dalga boyu deride daha derine ulaşabilir.

Bu cihazlar FHR (flash hair remover) özelliği sayesinde 1 saniyede yaklaşık 10 atış gerekleştirebilme kapasitesine sahiptir. Diğer lazerler atış sayısı az olsun, enerjiyi fazla tutma mantalitesinde kayıp yaşarken; ütüleme epilasyonu sayesinde atış sayıları fazla olsun fakat enerjiyi doğru ayarlama mantığı ile kaliteli ve doğru hizmeti bulmuştur. Buna istinaden sonu gelmeyen müşteri memnuniyeti ile de ödüllendirilmiştir.

Kılları yok etmede etkili olan lazer,her cilt tipinde kullanılabilmektedir.safir ucun soğutucu ile teması,tedavinin ağrısız ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Cilt kanseri,siğil,sedef hastalığı vb.dermatolojik rahatsızlıklarda kullanılmakta olup sivilce tedavisinde etkin bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir.

En güvenli epilasyon sistemlerinden birisi olan ütüleme epilasyonu ile en kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulun. Farz edelim ki bacak bölgesi için ütüleme yöntemli epilasyona başlama kararı aldınız. Aldığınız bu en sağlıklı karar doğrultusunda seanslarımıza başladınız. Örneğin; başladığınız bölgeyi bacağınız olarak ele aldığımızda size uygun akımların sağlanarak gerçekleşeceği bu lazer epilasyon işlemi ile başladığınız seansı takip eden 6 ay içerisinde toplam 5 seansınız gerçekleşmiş olur. Tüm bu seansların sonunda %95 muhteşem etkiyi sizde yaşayarak fark edeceksiniz.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...