Lazer Epilasyon – Diod – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

LAZER EPİLASYON – DİOD

lazer epilasyon

Lazer Epilasyon – Diod PDT (Fotodinamik Terapi) belirlenen noktalar üzerinde ışın emisyonun geçmesi ve sonrasında sadece mutlak bir dalga boyu ile seçerek hedefi yok etme yöntemidir.

DIODE Lazerin Özellikleri Nelerdir?

Diğer lazer epilasyon cihazlarının içerisinde daha farklı teknolojiye sahip epilasyon cihazlarından birisidir. Yurtdışında sevilen ve en çok tercih edilen bu cihazlar; 810 nm dalga boyutunda oluşu sayesinde alexandritedan da daha farklı bir cihaz haline gelmiştir. Tüm lazer cihazlarına oranla daha derine iner ve kıl köklerine daha güçlü etki ederler. Genel olarak epilasyon alanına hizmet ettiklerinden her iki cihazda neticesinde epilasyon cihazı olarak tanımlanır. Fakat bu doğru bir kanaat olmamakla birlikte farklılıklar söz konusu olmaktadır. En tercih edilir sebeplerinden biriside; istenmeyen tüylere sahip olduğunuz tüm bölgelerde kullanışlı oluşudur.

Diod lazer epilasyonun dalga boyu 810 nm’dir.Bu dalga boyu deride daha derine ulaşabilir.

Kılları yok etmede etkili olan lazer,her cilt tipinde kullanılabilmektedir.safir ucun soğutucu ile teması,tedavinin ağrısız ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Cilt kanseri,siğil,sedef hastalığı vb.dermatolojik rahatsızlıklarda kullanılmakta olup sivilce tedavisinde etkin bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Diode Lazer Tüm Ciltlerde Ve İstenilen Bölgelerde Kullanılabilir mi?

Diode lazeri diğerlerinden teknik ve genel anlamda ayıran en büyük özellik bu noktadır. Yüz bölgesi başta olmak üzere tüm vücudunuzda rahatça ve güvenle kullanılabilir. En etkili olduğu bölgeler yüz, kol bölgesi ve erkeklerde ise sırt bölgesidir. Her cilt tipinde ve yaş grubunda güvenle tatbik edilir. Hiçbir kalıcı zararı yoktur. Leke ve yanık oluşma ihtimali %0 oranına yakındır. Soğutma özelliği ile lazer epilasyon uygulama anında bile acı hissiniz olmayacak ve ya yok denecek kadar az hissiyat sağlanacaktır. Fakat yinede arzu edildiği ve gerek duyulduğu durumlarda lokal bir anestezi uygulanabilir. Yüz bölgesi, kol ve koltuk altı, özel bölge, komple bacak ve daha aklınıza gelebilecek tüm vücut alanınızda kullanılabildiği gibi erkeklerde de sırt ve göğüs gibi bölgeler başta olmak üzere birçok bölgede de etkili sonuçlara olanak tanır.

Diğer Yöntemler:
– ND Yag ile Lazer Epilasyon
– Alexandrite Candela ile lazer epilasyon

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...