İzmir Saç Ekim Merkezi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Merkezimiz İzmir Estetik ve Saç Ekim Cerrahi alanında 16 yıldır hizmet vermekteyiz ve gururla belirtebiliriz ki binlerce erkek hastamızın saç sorununu çözerek hayattan keyif almalarını sağlayan İzmir’de  başarılı bir Saç Ekim Merkeziyiz.

Özel ‘Fue Gold Z Teknik‘ yöntemi nedir? Patenti tamanen Likya Estetik Saç Ekim Merkezi’ ne ait olan Özel ‘Fue Gold Z Teknik’ yöntemi ile iki kulak arkanızdan, 07 – 0.6 mm Fue Uçları ile ömür boyu dökülmeyecek olan saçlarınızı tek tek alıyoruz. Ekim alanını tespit ettikten sonra doğal çizginizi belirliyoruz. Ekilecek alanda kendinize ait saçların canlanması ve güçlenmesi için Kök Hücre dediğimiz (PRP) işlemini yapıp, köklerin transfer edileceği kanalları açıyoruz ve normalde cm2’ye 10 ile 20 kök ekilirken, bizim tekniğimiz ile 80-120 kök ekebiliyoruz.

Bu kanallara diğer saçlarınızın yönüne doğru zikzaklar yapılarak ekim yapıldığından, saçlar çıktığında çok doğal bir görüntü oluşacaktır.

Ekilen saçlar, tan taraflarınıza yakın sıklıkta olacak, ömür boyu dökülmeyecek ve uzayacaklar.

İzmir Saç Ekim Merkezi

Fue GOLD işlemi Lokal Anestezi altında yapılan basit bir işlemdir. İzmir Saç Ekim Merkezi

İzmir’de bulunan Saç Ekim Merkezimizde Ücretsiz olarak Demeroskop (Saç Analiz Cihazı) ile saçlarınızı incelemek ve muayene etmek için sizi Likya Estetik ‘e davet ediyoruz.

Arzu ederseniz bize telefon numaranızı gönderin, uzmanlarımızdan biri sizi arayıp detayları hakkında ve saç ekim fiyatları  hakkında bilgilendirsin. Operasyon öncesi ve sonrası bilgiler paylaşsın. Yukarıda ki formu doldurmanız yeterli, hemen sizi arayacağız.

En kısa zamanda sizi merkezimizde ağırlamak, kendimizi size tanıtıp sizi ailemize kazandırmak dileğiyle.

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...