İzmir Lazer Epilasyon Merkezi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

İzmir Lazer Epilasyon Merkezi olan;

 Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerin tamamen yok olduğu yöntemdir. Tekrar istenmeyen tüyleri çıkma problemini ortadan kaldırmaktadır. Medikal bir işlemdir.  Bu sebeple özel lazer epilasyon merkezi diye belirtilen yerlerde yapılması gerekmektedir. İzmir’de bulunan lazer epilasyon merkezimizde, alexandrite marka lazer epilasyon cihazı ile tüyler tamamen ortadan kalkmaktadır.

Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer Epilasyon Merkezi olan Likya Estetik’ye son teknoloji olan Alexandrite Candela Pro cihazı kullanılmaktadır. Üstüne basarak söylemek isteriz ki, son teknoloji olan bu alet ile acısız bir şekilde 8 seansta tüm tüy sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Alexandrite sistemi istenmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma gibi etkileri minimize eder.

Vücuttaki tüyler kadın ve erkeklerin en büyük sıkıntılarından biridir. Lazer Epilasyon Merkezleri için Tüm şehirlerde olduğu gibi lazer epilasyon izmir fiyatları da çeşitli merkezlere göre faklılık gösterebilir. Firmaları ve cihazlarını yerinde incelemenizi tavsiye ediyoruz. İzmir’in lazer epilasyon fiyatlarını karşılaştırırken, en son çıkan teknolojiyi ve süreci iyi değerlendirin.  Lazer Epilasyon Alexandrite cihazı ile İzmir’de yapılamaktadır.

İzmir Lazer Epilasyon Merkezi

olan Likya Estetikte, en son teknolojik cihazlar kullanılıp, tüy sorunlarından şikayetçi olanların sıkıntılarını gidermekteyiz. 16 yıldır aynı merkezde devam etmekteyiz. Lütfen ücretsiz randevu almak için hemen arayın.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...