Kol Estetiği – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

KOL ESTETİĞİ

Geçen yılların etkisi yani yaşlanma ile beraber pek çok insanın kollarında sarkma ve gevşemeler oluşmaktadır. Kol Estetiği, Yaşlanmanın yanı sıra yerçekimi, aşırı kilo alıp-verme, spordan uzak bir hayat yaşamak da kolların sarkmasına yol açabilmektedir. Bu sorun, sarkan deri ve altında ki dokunun cerrahi müdahale ile alınmasıyla düzeltilebilmektedir.

Kol EstetiğiBrakioplasti olarak da adlandırılan kol germe estetiği ile kol veya dirsek bölgesinde oluşan her türlü sarkma, kırışıklık ve gevşemeler ortadan kaldırılarak eski haline getirilmektedir. Genel anestezi altında yapılan ve yaklaşık 2 saat süren Brakioplasti operasyonu ile kol sarkması hızlı ve kesin bir biçimde giderilmektedir. Kol germe estetiği ile, sarkıklık yaratan fazla deri dokusu ve deri altında ki yağ bezesi çıkartılarak germe yapılır. Bu operasyon sonrasında da diğer estetik ameliyatlar gibi iz kalmaktadır. Fakat bu iz, plastik cerrah tarafından yapılacak bir müdahale ile kolun vücuda yakın olan tarafına ve kol altına gizlenebilmektedir.

Kol estetiği operasyonundan sonrası aynı gün taburcu olunabilir. Bunu izleyen birkaç gün içerisinde ağır yükler kaldırılmamalıdır. Hastalığın iyileşme süreci ise kişiden kişiye değişmekle birlikte yaklaşık bir hafta içerisinde tamamen iyileşme sağlanmaktadır.
Kol sarkması, her ne kadar önemsiz gibi görünse de özellikle yaz aylarında estetik açıdan kötü bir görüntü yaratan ve kişiyi belki de rahatsız edecek düzeyde bir sorun olabilir. Bunun için uygun bir hekim ve hastane ortamında bu sorun giderilmelidir.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...