Göz Kapağı Estetiği – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Estetik göz kapağı cerrahisi alt ve üst göz kapaklarındaki fazla deri ve torbaları oluşturan yağ kitlesinin giderilmesi operasyonudur.
Bu operasyon torbalanmalar ve kapaklardaki sarkmalar gibi kişiye yorgun ifade veren durumları giderir. Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm verir.

Göz kapağı estetiği bayanların ve son dönemde erkeklerin de rağbet ettiği bir cerrahi müdahale biçimidir.

Zaman açısından insan hava, yaşam biçimi, toz toprak , yanlış beslenme zararlı alışkanlıklar ve de bazen doğuştan göz kapaklarımız şişer torbalaşır evet herkes yaptırmak arzusundadır fakat yüz simetriği açısından estetisyenlerimiz bilgisayarlar ve çekilen filmlerden yola çıkarak  müdahaleye karar verebilirler.

Cerrahi müdahale gereken durumlar göz torbalarının belirginleşmesi göz kapaklarının gözle görülür biçimde sarkması ileriki durumlarda tamamen göz üstüne gelerek gözün görmesini önleyebilirler. Göz kapağının ameliyatı uzmanlar tarafından alışkanlıklarından bazen vazgeçerek işinin uzmanı göz kapağınında ufak bir kesi açılarak içerisindeki yağlar ve  sarkan dokuları alarak tekrar ince ameliyat ipleriyle dikerek göz kapağını belirgin ve düz hale getirebilir.

Bazen doğuştan gelen kas zayıflığının belirtilerinden biriside göz kapağı düşebilir yine cerrahi müdahale ile düz hale getirilir. Her şey güzel gözüken insanlar için vardır bu müdahaleler. Bir ufak dokunuş bir ince dokunuş ile her şey daha güzel gözükür gözümüze.

Müdahaleden sonraki durum için uzman kişilerin verdiği tavsiyelere her zaman dikkat etmemiz gerekir. 1 hafta sonra estetisyenimize giderek bu güzel yüzümüzü gülümseyerek aynalardan gözümüzü almak istemeyiz. Bu süreç içerisinde dikkat ederek gözlerimizi sert havlu ve ya cisimle ovmayalım ne kadar dikkat edersek o kadar çabuk iyileşme sürecini çabuklaştırırız.

.

 

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...