Göğüs Dikleştirme – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME

Mastopexy olarak da bilinen göğüs dikleştirme operasyonu yumuşaklık, deformasyon ya da başka nedenler sonucu sarkmış olan göğüs bölgesinin, küçültme işlemi yapmaya gerek olmadan dikleştirilmesi işlemidir. Tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan meme dokusu, pek çok nedenden dolayı dik görünümünü kaybedebilmektedir.

Operasyon tekniği ve uygulaması için meme bölgesinin sarkma miktarı ve dikleştirilecek meme bölgesinin miktarı önemlidir. Ameliyat sayesinde istenilen ölçülerde ve bedene uygun, ideal bir göğüs elde edilir.

Genel anestezinin uygulandığı operasyon 2-3 saate yakın sürmekte ve aynı gün taburcu olunabilmektedir. Fakat birkaç gün yatak istirahatı hasta için daha uygun olmaktadır.

Ameliyat izleri çok fazla belirgin olmamakla birlikte, bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

Sarkık ve dolgun olmayan göğüslere sahip kadınlar arasında popüler hale gelen göğüs dikleştirme operasyonu, diğer cerrahi müdahalelerde olduğu gibi basit ve hızlı bir çözüm sunmaktadır.

Operasyon dışında sarkmış göğüsleri dikleştirebilecek herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. Spor egzersizleri vücudu daha sağlıklı bir hale getirmesine karşın göğüs dikleştirmeye kesin ve hızlı bir sonuç sağlamamaktadır. Şu da belirtilmelidir ki, her ameliyatta olduğu gibi bu operasyonlarda da bazı komplikasyonlar yaşanabilmektedir.

Genellikle kendiliğinden eriyen dikişlerin kullanıldığı operasyon sonrasında ise birkaç gün süreyle hafif ağrılar hissedilebilmektedir. Bu durum doktor tarafından hastaya verilen ağrı kesiciler sayesinde en aza indirgenmektedir. Kısaca hasta, estetik ameliyatla birlikte birkaç hafta içerisinde istenilen bir göğüs ölçülerine ulaşabilmektedir.

Uzmanlarımız tarafından ön görüşme yapıp, detaylı bilgilendirilmek üzere sizi kahve içmeye merkezimize bekliyoruz.

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...