Göğüs Büyütme – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

GÖĞÜS BÜYÜTME

Göğüs Büyütme operasyonu Göğüs, kadınları simgeleyen ve fiziksel olarak kadınlar için önemli organlardan biridir. Küçük ya da sorunlu göğüsler, kadınlar için fiziksel görünümün yanı sıra ruhsal olarak da bazı problemler ortaya çıkarabilmektedir. Bu tarz problemler kişinin kendine güvenini sarsar, iş ve sosyal yaşamında bazı problemler yaşamasına neden olabilir.

Silikon göğüs protezleri genelde  meme altından veya göğüs ucundan yapılan
3-4 cm lik bir kesi yoluyla uygulanır. Hastanın durumu, göğüsün yapısı ve büyüklüğünegöre meme dokusunun veya göğüs kasının arkasında cerrahi olarak hazırlanan boşluğa yerleştirilir.

Gelişen ve değişen teknoloji kendini estetik alanında da göstermiştir. Göğüs estetiği de teknolojik gelişmeler sayesinde daha başarılı bir hale gelmiştir. En çok yapılan ikinci estetik ameliyatı olan göğüs büyütme, göğüs dokusu altına yerleştirilen  Protez ya da İmplant adlı araçlar yardımıyla büyütme sağlanması şeklinde gerçekleştirilir. Yağ enjeksiyonu ile gerçekleştirilen göğüs estetiği, son dönemlerde daha çok tercih sebebi olmuştur. Kadınlar arasında oldukça popüler hale gelen göğüs büyütme işlemi için başvuranların çok büyük bir bölümünü genç yaştaki bayanlar oluşturmaktadır. Kişinin tercihleri ya da rahatsızlıkları sonucu ortaya çıkan göğüs estetiği ameliyatında, ameliyat yaşı için bir üst sınır bulunmazken alt sınır olarak meme dokusunun gelişimini tamamladığı 18 yaş sınır alınmıştır. Operasyon ve tedavi süresinin oldukça kısa süreli olduğu göğüs büyütme işlemi 1-1,5 saat sürmekte ve aynı gün taburcu olma imkanı sağlamaktadır.

Daha dolgun göğüsler, daha düzgün ve orantılı bir vücut ile kendinize olan güveninizi arttırmanızı sağlayacak olan göğüs büyütme operasyonu için daha hızlı sonuç sağlayan ve daha güvenilir olan cerrahi yöntemler her zaman için ilk tercih olarak seçilmelidir.

Ameliyat sonrası günlük aktivitelere dönüş yaklaşık 15-20 günlük bir süreci gerektirir. Ancak ilk 3 ay içinde ağır yük kaldırma, üst beden eksersizi ,yüzme gibi sporlar kısıtlanır. Güneşlenmek ve solaryuma girmek proteze zarar vermez. Ancak ameliyat sonrası bir yıl dolmadan yapılan bu aktiviteler sırasında iz renginin koyulaşmasını engellemek için güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...