Göğüs Asimetrisi Estetiği – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

GÖĞÜS ASİMETRİSİ ESTETİĞİ

Göğüs Asimetrisi Estetiği, Özellikle bayanların göğüs kısmının şekil bozukluğu ve ya estetik bakımından göğüslerin bir biri bakımından iri ya da küçük olması diye özetlenebilir.

Günümüzde ise memenin şekil bozukluğu bir ergenlik açısından kadını rahatsız edebilir anne olan bayanlarımızın bebeklerini emzirirken kendinden utanabilir meme cinsellik açısından erkek gözüyle gerçekten kadını rahatsız edebilir bu açıdan genelleme yapacak olursak meme şekil bozukluğu sol, sağ göğüs bölgesi biri ufak olurken diğeri büyük olabilir, göğüs uçları deforme olabilir estetik müdahale bu aşamalardan sonra uzmanınız ile danıştıktan sonra estetik olmaya karar verebilirsiniz.

Göğüs büyüklüğü sadece bir göğüste görünen büyüklük boyun ve sırt ağrısına yol açabilir. Ergenlikte ise göğüs bozuklukları eğer erken fark edilmezse ileride bayan için utanılacak bir durum ortaya çıkmasına sebep olabilir. Göğüs estetiği ameliyatı diğer göğüs küçükse göğüs içerisine jel ve ya silikon malzeme konularak diğerinin büyüklüğüne getirilir.

Eğer bir göğüs çok sarkık duruyorsa göğüs dikleştirme operasyonu yapılabilir günümüz teknolojisinde artık eriyen dikiş iplikleri kulanıldığından çok iz kalmasına müsaade edilmez estetisyenlerimiz tarafından dikiş ipliklerini almaya gerek duymazlar. Ameliyattan sonra bazı durumlarda kolların ani hareket yapılmasını tavsiye etmez uzmanlarımız. Göğüs estetiği müdahale açısından küçültme ameliyatlarında daha fazla iz kalacağı için daha zor olandır göğüs büyültme ise daha kolay olan cerrahi müdahaledir. Gerçekten estetik bambaşka olay.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...