Burun Estetiği – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

BURUN ESTETİĞİ

Burun estetiği daha çok estetikten ziyade doğuştan gelen şekil bozukluğu ve genellikle sert yaralanmaların ve çarpmaların durumunda burun tamamen dağılabilir bu gibi durumlarda uzmanlarımız estetikten daha ileri giderek cerrahi müdahale ile yüz simasını tamamen değiştirebilirler.

             Günümüz de ufak anastezi ile kişiyi uyutmadan hekimin becerisine göre müdahale ile sonuçlar alınabilir. Cerrahi müdahalerde teknoloji sayesinde kendinden eriyen dikiş ipleri ile ameliyattan sonra dikişleri almaya gerek görmeden bile iplerin kendini atmasını bekleyebilirler. Artık daha çok duymaya alıştığımız bir yöntem ise dikiş ipleri yerine vucudun kendini eritebildiği zımba telleri takılarak vucuttan atılmasını sağlayabilirler.

              Burun EstetiğiBurun ameliyatı diğer adıyla burun estetiği bir zorunlu hal ise kişi zamanla gece yatarken aşırı derecede horlama durumunda olabilir bu sıkıntı eğer aşırı derece de olursa müdahale kaçınılmaz olacaktır. Burun estetiği ayrıca estetik bakımından burun ucu sarkık ve şekil bozukluğu olabilir bunun için sarkık burunu kaldırabilir ayrıca kalkık olan burunu indirebiliriz bu tamamen estetisyenlerin filmlere bakarak bilgisayardan detaylı inceleyerek karar vermesini kolaylaştıran bir zamandayız.

Burun estetiği

gerçekten daha çok uygulama açısından çok çeşitleri olan bir estetik dalıdır. Burun ameliyatında daha önceleri cerrahi müdahale sırasında burun kemiklerini düzeltmek için kırılırdı bu ağrılı ve sancılı durumu düzeltmek için şimdiki zamanda bu sistem tavsiye edilmiyor çünkü kişi ameliyattan çıktıktan sonra eğer yanlışlık varsa düzeltilemez durumlar çıkabilir.

 

 

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...