Bacak Estetiği – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Bacak Estetiği

bacak estetiği

Bacak Estetiği Bacakların üst kısmı kilo alıp verme, yaşlanma, doğumlar gibi nedenlerle gerginliğini kaybeder, uyluk iç kısmında gevşeme ve sarkmalar meydana gelir. Bu sarkma ve düzensizlikler ileri derecede ise bacak (uyluk) germe ameliyatı yapılır.

Bacak estetiğinden, Deformitenin derecesine göre uygulanan bacak içi germe estetiği yöntemi değişir. Genelde liposuction ile kombine edilir. Ameliyat izleri ise yine deformitenin derecesine göre kasık hattı veya bacak içinde gizli kalır.

Bacak estetiği ameliyat lokal veya genel anestezi altında yapılır, süresi deformiteye göre 1-2.5 saat sürer. Hastanede kalış süresi bir kaç saat veya 1 gecedir.  Ameliyattan 3-5 gün sonra işe dönülebilir veya uçak yolculuğu yapılabilir.

Genellikle genel anestezi altında diğer ameliyatlar ile birlikte yapılabildiği gibi, lokal anestezi ile de yapılabilir. Ameliyat sonrası aktiviteleri 2-3 hafta kısıtlamak gerekir. Bu ameliyat sonucu kasık bölgesinde oluşan izler önemlidir. Çoğu zaman bikini ya da mayo içinde saklanacak gibi yapılsa da zaman içerisinde yer çekimine bağlı olarak birkaç cm aşağı inebilir.

Kasık bölgesinden arkaya doğru yapılan kesi ile elips şeklinde deri ve yağ dokuları çıkartılır. Sonra dokular karşılıklı getirilerek dikilir. Dikiş hattı kasık bölgesi gibi doğal nemli ve kontaminasyona açık bir bölgede olduğu için yara iyileşme problemleri olabilir. Bacak  estetiği ameliyat kararı kadar ameliyat sonrası, bakım ve tedavisi de önemlidir.  Eriyebilen dikiş materyalleri tercih edildiğinden dikiş almaya gerek yoktur.

Merkezimizde, Plastik Cerrahlarımız tarafından estetik ameliyatları başarıyla yapılmaktatır. Ücretsiz muayene ve randevu almak için hemen bizi arayın.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...