ESTETİK – PLASTİK CERRAHİ – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Tüm uygulamalar ayrıntılı, dikkatli, iyi bir iletişimin olduğu ve bunların gerçekleşeceği konforlu bir ortama ihtiyaç duyar.

ESTETİK – PLASTİK CERRAHİ, hastaların isteği konuşması doğrultusunda ve görüntülerini iyileştirip geliştirme ve dolayısıyla rüyalarını gerçeğe dönüştürmelerine odaklanmış olup medikal bakım, hasta güvenliğine dikkat ederek gelişmiş teknikler uygular. Bu amaçla 2000 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.

Ofisimiz Alsancak ta olup size konfor, özen ve samimi bir ortam sağlar.

Uygulama ve operasyonların başarı anahtarlarından biri de iletişimdir. Beklentilerinizi dinlemek, isteklerinizi anlamak için geniş zaman ayırmaktayız. Yine işlemleri her yanıyla açıklamaktayız. İlk andan operasyonun sonuna dek aynı ilgiyi göstermekteyiz.

Gelişmiş Teknikler

Son senelerde cerrahi ve tıp belirgin gelişti. Estetik ve Plastik Cerrahi de yapılan araştırmalar ve uygulamalar ile çok ilerlemiştir. Bu gelişen teknikler ile doktorların yeteneği birleştiğinde ise hastalara yardımcı olmaktadır. Estetik cerrahi operasyonu geçiren pek çok hastamız gönüllü olarak size operasyonlarda destek olma için, değerlendirme ve tavsiyelerde bulunabilir. Eğer onlar ile konuşmak isterseniz bize gelmeden önce lütfen bize bildiriniz.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...