EPİCARE LAZER EPİLASYON

Epicare Lazer Epilasyon cihazımız, merkezimizde kullandığımız lazer epilasyon alternatifleri arasında yer alıyor. Avantajlı uygulama alanları sayesinde kıl köklerinin hasar görmesini kılların ısa sürede azalara tamamen yok olmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde uygulama tamamen bittiğinde istenmeyen tüylerinizden eser kalmaz ve uzayan tüyler dökülüp gider.

Epicare lazer epilasyon cihazı, Alexandrite serisinin son teknoloji ile üretilmiş olan cihazıdır. Hızlı olmasının yanı sıra aynı zamanda uygulama süreci son derere kolay ve pratik olur. Kolay uygulama teknikleri sayesinde yan etkileri yok denecek kadar az olurken işlem süresini de büyük oranda kısaltır. Hissettirdiği acı minimum düzeyde olduğundan birçok hastamız uygulama sırasında acı, ağrı hissetmez.

FDA tarafındna onay almış olan cihazımız, serideki diğer cihazlara göre daha hızlı ve daha etkili bir üründür. Bu sayede tüm hastalarımızda kısa sürede neredeyse %100 sonuçlara ulaşmaktayız. Doz seçenekleri sayesinde size olan uygulama yaparak kontrollü lazer uygulaması ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyoruz.

Epicare Lazer Epilasyon Farkı İle Etkili Sonuçlara Hazır mısınız?

İstenmeyen tüylerinizden gönül rahatlığı ile kısa sürede ve konforlu şekilde kurtulmak istiyorsanız merkezimizde Epicare lazer epilasyon tercihi yapabilirsiniz. İşlem öncesinde bilgisayar destekli olarak kıl köklerinizin analizini yapıyoruz ve akabinde size özel uygun doz uygulaması ile en doğru işlemi yapıyoruz.

Tüm uygulama süreci eğitim almış ve alanında uzman olan estetik uzmanlarımız tarafından sizlere uygulanır. Değişken atış süreleri ve atış sayıları sayesinde tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili sonuçlar almanız mümkündür. Ayrıca birçok lazer epilasyon cihazının görüp algılayamadığı açık renkli kıl kökleri, Epicare cihazının gözünden kaçmaz ve kıllarınız aşırı beyaz olmadığı sürece tüm kıl köklerini hasara uğratarak kıl köklerini kurutur.

Epicare Lazer Epilasyon Seans Sayısını En Aza İndirger

İstenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız güvenilir ve konforlu bir lazer epilasyon uygulaması için epicare lazer epilasyon tercihini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Uygulama alanı geniş ve aynı zamanda kişiye özel yapılan analizler sonucunda hızlı atış yapan güvenilir bir cihazdır. Hızlı ve aynı zamanda kişiye özel uygulama yapması sayesinde seans sayısını da olabildiğince aza indirger.

Lazer epilasyon tek seansta sonu veren bir uygulama değildir. Kişiye bağlı olarak 4 ila 8 seans arasında sonuç verme süresi değişkenlik gösterebilir. Ancak epicare farkı sayesinde gireceğiniz seans sayısı oldukça azalacağından istenmeyen tüylerinizden daha kısa sürede kurtulabilirsiniz.