Hizmetlerimiz
Departments

Burun Estetiği

Burun Estetiği operasyonları, estetik kaygılar ve sağlık sorunları sebebi ile kişilerin tercih ettiği operasyonlardır.

Burundaki yapısal bozukluk; kişinin yaşam kalitesini bozmaktadır. Ayrıca, sağlıklı nefes alıp verememek diğer hastalıkların tetikçisi de olabilmektedir. Bu durum genetik olabildiği gibi, kaza, çarpma, düşme, kırılma vs sebeplerden ötürü sonradan da gerçekleşebilir.

Ayrıca bozuk burun profil görüntüsü, kişinin görsel karakteristik yapısında da son derece etkilidir. Görüntüsünden hoşnut olmayan bir kişi, öz güveni törpülenmiş ve mutsuz bir yapıya sahip olacaktır. Bu da bulunduğu çevrede ve kendi üzerinde olumsuz etkiler yaratacaktır. Gelişen Tıp ve insanların kendisini daha iyi hissetme arzusu, burun ameliyatlarına olan talebi de arttırmıştır.

Burun operasyonları gelişimini tamamlamış, sağlığı el veren herkese yapılabilir. Operasyon yaklaşık 1,5 – 3 saat sürmektedir. Kapalı ve açık şekilde gerçekleştirilen burun ameliyatları, genel anestezi ile gerçekleştirilebildiği gibi lokal anestezi altında da yapılabilmektedir.

Operasyondan sonra 3 gün tampon kullanılır ve sigara kullanımı kısıtlanır. Burunun son halini alması yaklaşık 6 aylık zaman diliminde gerçekleşmektedir.

İletişim Formu

Likya

Polikliniğimiz, saç ekim kompleksi ve estetik sektörü hizmetlerini, en kaliteli şekilde gerçekleştirme amacı taşır.

25
Ödül
20
Yıl
27000
Mutlu Müşteri
5000
Operasyon