BETA HCG

Beta HCG, tıpta kadınların hamile olduğunu gösteren bir hormon olarak bilinir. Tüm kadınlar bu hormonu, sadece bir hamilelik belirtisi olarak bilirken günümüzde tıp alanında yaşanan gelişmeler neticesinde artık bu hormon ile zayıflamak mümkün hale gelmiştir. Sizler de bu yöntemle fazla kilolarınızdan profesyonel kontrol eşliğinde kurtulmak istiyorsanız merkezimize gelerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Beta hcg ile kilo verme yöntemi son dönemlerde fazlasıyla araştırılan ve kadınlar tarafından zaman zaman rağbet gören bir zayıflama yöntemi olmaya başlamıştır. Beta hcg aşısının yanı sıra size özel hazırlanan diyetler ile desteklenen bu zayıflama yöntemi ile kısa sürede fazla kilolarınızdan güvenle kurtulabilirsiniz.

Beta HCG İle Zayıflama Nasıl Sağlanır?

Son dönemlerin en çok tartışılan ve aynı zamanda kadınlarda merak uyandıran beta hcg ile zayıflama yöntemi sadece bir aşı enjektesinden ibaret olmayı aynı zamanda size özel hazırlanan diyet listelerinin hazırlandığı bir yöntemdir.

Merkezimizde bu yöntem ile fazla kilolarından kurtulmak isteyen danışanlarımız, öncelikle uzmanlarımız tarafından detaylı muayene altına alınır ve bu muayene sırasında sizlerden tahliller istenir. Tahlilleri inceleyen uzmanlarımız, ihtiyaçlarınızı ve vücut kitle endeksinizi göz önünde bulundurarak sizlere düşük kalorili özel diyet listeleri hazırlar.

Uygulama süresi 30 ila 60 gün arasında değişir. Bu süre zarfında uzmanlarımızın hazırlamış olduğu diyet listelerini uygularken tamamen sizin sağlık durumunuza ve fazla kilolarınızın oranına bağlı olarak 30 ila 60 gün arasında her gün göbek deliğinizin çevresinden beta hcg hormonu enjekte edilir.

Beta HCG ile Zayıflama Sonuçları Nasıldır?

Yapılan araştırmalar ve incelemeler bu yöntem sayesinde neredeyse tüm danışanlarımızın sağlıklı ve kalıcı şekilde kilo kaybı yaşadığını göstermektedir. Yağlı dokuda vücut metabolizmasını hızlandırdığı için lipoliz etkisi yaratarak yağların parçalanmasında büyük yardımcıdır.

Kısa sürede yağlı dokuda tüketimi arttıran uygulama sayesinde özellikle yetişkin bireylerde yağ asidinde artış yaşandığı görülmüştür. Merkezimizde sizlere hizmet veren uzmanlarımız, işlem öncesinde sizlere detaylı tetkikler yaparak tamamen size özel bir uygulama planı oluşturur. Bu sayede de işlem sırasında sağlığınız açısından bir risk faktörü oluşmayacağı gibi beta hcg ile sağlıklı şekilde kilo vermeniz sağlanır.