BESLENME & DİYET

Beslenme & Diyet, fazla kilolardan kurtulmak için de günümüzde çok sık tercih edilen bir hizmetimiz olsa da aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için de alışkanlık haline getirmeniz gerekenler arasında yer alır. Düzensiz, dengesiz ya da yanlış beslenme alışkanlıkları beraberinde fazla kiloları ve birçok sağlık sorunlarını getirir. Bu nedenle de sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için sizler de düzenli beslenerek sizin için en uygun diyet programları ile dengeli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirebilirsiniz.

Beslenme & diyet programlarınız, alanında uzman olan diyetisyenlerimiz tarafından sizlere özel hazırlanır. Öncesinde ise sizinle detaylı görüşmeler yapan diyetisyenlerimiz, daha sonrasında sizlerden birkaç tahlil isteyerek sağlık durumunuzu kontrol eder. Daha sonrasında size en uygun program oluşturularak hem fazla kilolarınızdan kurtulmanız hem de sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz hedeflenir.

Beslenme & Diyet Neden Önemlidir?

Günlük hayatınızda aktif olarak hareketliyseniz ve akşam nasıl oldu anlamıyorsanız gün içerisinde genellikle yemek yemeyi unutabilir ya da açlığınızı bastıracak aperatifler tüketebilirsiniz. Bu gibi durumlar size sağlıksız beslenme kapılarını aralamakla birlikte kontrolsüz kilo alımına neden olacaktır. Bu noktada beslenme & diyet son derece önemli oluyor.

Merkezimizde sizlere hizmet veren uzman diyetisyenlerimiz; günlük rutininize, sağlık durumunuza ve vücut kitle endeksinize göre en doğru beslenme programını hazırlar. Bu sayede gün içerisinde ne kadar yoğun olursanız olun dengeli ve sağlıklı beslenirken aynı zamanda kilo alımını kontrol altına alacağınızdan fazla kilolarınız var ise kısa sürede fazla kilolarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Kişiye Özel Belenme & Diyet Hizmetlerimiz

Merkezimiz kadrosu; alanında uzman olan kişilerden oluşur. Bu sayede sizlere zayıflama alanı başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızda profesyonel ve sağlıklı hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz memnuniyetiniz ve sağlığınız olur.

Merkezimizden alacağınız beslenme & diyet hizmetleri tamamen size özel şekillenir. Programınız hazırlanmadan önce günlük rutinleriniz, vücut kitle endeksiniz, genel sağlık durumunuz uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve daha sonrasında diyetisyenlerimiz elde ettiği bulgular doğrultusunda size özel beslenme programı hazırlanır.

Size özel hazırlanan beslenme ve diyet programınızda gün içerisinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besin değerleri yeterli oranda eklenir. Böylece düzenli ve sağlıklı beslenmiş olursunuz.