Ameliyatsız İple Yüz Germe – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Ameliyatsız İple Yüz GermeAmeliyatsız İple Yüz Germe operasyonunda organik, eriyen cerrahi ipler kullanılmaktadır. İpler uygulanacak bölgeye göre seçilip uzunluklarına göre kullanılırlar. Yan etkisiz, güvenli cerrahi sütür materyali  cilt kaldırılır, gerilir ve kırışıklıklar giderilir. Organik iplerle germe operasyonları sadece yüz için değil, vücudun diğer bölgelerinde özellikle kol ve bacaklarda oluşan sarkmalar için de kullanılabilemektedir.

Ameliyatsız İple Yüz Germe

işlemi, sıkılaştırma, gerginleştirme ve sarkmalara karşı etkili bir yöntemdir. Kullanılan organik ipler, vücuda adapte olmasında sorun olmayan ve alerjik özellikler barındırmayan iplerdir.

Organik ipler ciltte nereye yerleştirilir?
Cildimizde bulunan yağ ve cilt dokuları sebebiyle organik ipler cildin alt tabakalarına yerleştirilmektedir. Bunun bir avantajı ise, üst yüzeye yerleşmediği için ipliklerin görülmesi de engellenmiş olur. Cildin alt katmanlarında enjekte edilen ipler cilt üzerinde bir kabarma ya da benzer bir soruna da sebep olmamış olurlar.

İple Yüz Asma / Yüz Germe İşleminin Avantajları:
Çok kısa sürede cilde uygulanabilir
Hızlı ve kolay bir şekilde iyileşme olur
Estetik Ameliyatlara göre çok uygun fiyatta
Lokal Anestezi ile yapılır, bilinç tamamen açık olur.
Uygulama esnasında anlık değişimi görebilir.
30-60 dk.lık bir sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün

Tavsiyelerimiz:
Ameliyatsız iple Yüz Germe işlemi, PRP hyaluronik asit gibi diğer cilt gençleştirme yöntemleri ile kullanmak kesinlikle iyi sonuçlar verecektir.

İşlem dolgu, PRP, hyaluronik asit enjeksiyonu gibi diğer yöntemlerle kombine edilebilmektedir. Böylece diğer tedavi yöntemlerine engel olmamakta aksine birlikte kullanılarak daha iyi sonuçlar verebilmektedir.

İşlem lokal anestezi ya da topikal anestezi ile uygulanır. Yüz için yaklaşık 30-60 dk.lık bir sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün olabilir.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...