Altın İğne Tedavisi – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Altın İğne TedavisiAltın İğne Tedavisi; Ameliyatsız yüz germe, leke tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemleri arasında yer alan bir yöntem olup, Bu işlemde fraksiyonel radyo frekans dediğimiz 25 tane mikro iğne ile cilt altına uygulama boyunca toplam 1000 kez ısı verilir. Böylece tüm cilt taranmış olur ve bu uygulama ile birçok problemin tedavisinde inanılmaz sonuçlar vermektedir.

Altın İğne Tedavisi

Bu tedavinin diğer radyofrekans tedavilerinden farkı ise
Radyofrekans uygulamasına mikroiğnelerle katkıda bulunan Altın İğne (Secret) yönteminde işlemin deri altına uygulanması sağlanıyor.

Deri altına mikroiğnelerle ısı verilerek müdahalede bulunulduğunda altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarım yapılır ve derinin kendini yenilemesi için kollajen harekete geçer.

Uygulamada fraksiyonel radyo frekans sistemi ile 25 adet mikro iğne ile yüze gözle görülemeyecek kadar küçük 25.000 adet mini kanal açılır ve topla 1000 kez ısı verilir.

Anestezik kremler ile yapılan ilk aşama sonrasında seans gerçekleştirilir. Tüm yüz seansı 30-45 dakika sürmektedir.

Altın İğne Hangi Alanlarda Kullanılır?

Cilt Gençleştirme – Anti-Aging (Kırışıklık tedavisi, Lifting, elastikiyet kaybı v.s.)
Yara izi tedavileri
Akne izleri, cilt izleri
Saç dökülmesi tedavisi

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...